Instalacija igara sa obb fajlom

Koja je fora sa ovim? Sve lepo uradim kako pise na sajtovima. Raspakujem zip, prebacim u android/obb, instaliram igru, a ona ocigledno ne prepoznaje taj fajl vec trazi download i prikljucuje se na server, a onda pise the game has stopped… Pokusavao sam to sa deus ex-om (the fall) , gta san andreas i druge. Da li mozda telefon treba da ima root da bi to radilo posto nije naglaseno? Ako je neko uspeo da instalira ovako nesto… neka informacija bi dobro dosla

Koliko se sećam, treba prvo da instaliraš igru i da je pokreneš da bi ona napravila putanju na kartici. Kada traži da skine, ti je onda ugasi i onda prekopiraj sadržaj foldera u android/obb, ja sam to konkretno radio za Chrono Trigger, pa je bila ovakva putanja: android/obb/square.com… Imao sam takav problem i tako sam valjda sredio, mada sam to radio pre više od 8-9 meseci, tako da se ne sećam najbolje. Neka me neko ispravi ako grešim.
A telefon ne mora da ima root da bi to radilo.

Pokusao sam i bio si u pravu kada se samo instalira igra i pokrene pri povezivanju na server igra napravi putanju i folder na kartici gde sam i premestio obb i ponovo pokrenuo igru ali nista se ne menja, opet ne radi. Nzm koja je fora

Pokusaj par drugih verzija iste igre… SA npr, meni samo radi jedna verzija. Nista ti drugo ne preostaje.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”