Immortals Fenyx Rising: First 20 Minutes of Gameplay

1 Like

Zelda clone sa Kid Icarus karakterom. :smiley:

1 Like

Kao grafika na PS1 …

Ne znam kakav si ti PS1 imao, ali si bio ispred svih…

3 Likes

Onaj sa cd-om i kontrolerima sa dugackim kablovima…

Ne ocjenjujes grafiku, nego vizuelni stil koji ti ne odgovara. Grafika je nesto drugo

Jedna igra koja je najavljena za Pc i za staru i novu generaciju konzola…malo onako prosta sto se u narodu kaze…i oko vizuelnog i grafickog aspekta…

Igram je nekih 3h ukupno i siguran sam da je Zelda bila inspiracija. Neodoljivo podseća na nju i obzirom da se uglavnom svima svidela Zelda trebalo bi i Immortals. Ima puno sličnosti ali opet je drugačija toliko da ne bude da su kopirali igru. Grčka mitologija sa humorom koji po meni nije loš odlično se uklapa u priču. Kada malo kreneš sa istrazivanjem jednostavno očekuješ da je sve isto, i bar na pocetku unosi malo zabune jer bože moj ne igraš sa Linkom. Ubiješ divlju svinju očekuješ resurse za hranu kad ono ništa, podignes kamen očekuješ one male zelene kad ono opet ništa, a opet penjanje je isto, “letenje”, plivanje… Igra mi se za sada sviđa i preporučio bi je bar na osnovu odigranog, mislim da ništa slično i nema za igranje.
Samo da napomenem Zelda je i dalje Zelda

6 Likes

https://youtu.be/ZD7A7PdBmMk

Mala izmena mog prethodnog posta, ovo je definitivno Zelda :smiley:, toliko toga su uzeli da prosto povremeno imam utisak da igram sa Linkom. Pri tome ne zameram im ni najmanje, čak šta više i pohvalio bi svakog ko uzima kvalitetne ideje iz drugih igara. I opet da zaključim koliko god mi je dobra igra, Zelda je Zelda

3 Likes