ImgBurn greska

Narezao sam par diskova, nisam ni gledao sta se desavalo ali na kraju se zavrsi sve okej. I sad poslednji disk koji sam rezao Far Cry, slucajno sam pogledao i video ovu gresku

I sad ne znam da li ce raditi. Evo kako izgleda Kprobe

Kakav naslov… Ja kont’o tarot…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Sredio sam ti naslov, ubuduce se potrudi da dajes naslove koji ce najbolje oslikati problem koji imas. Najverovatnije ti je los burn. Ako ti ne radi, probaj ponovo da narezes. Ovaj tutorijal ti moze dobro doci: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=3311

Rezem vec neko vreme, godinu dana ima sigurno. I uvek mi je sve okej radilo, GTA V, Destiny, Fifa 15, Nba2k15 i od skoro su krenule neke greske. Ne znam zasto, Imgburn mi je ponudio kao da Iskljucim Online Hyperburn i na prva 2 dvda koja nisam, nije se zavrsilo rezanje. Sad kad sam iskljucio zavrsi se rezanje. Ranije se ovo nije desavalo.

hoce da oslabi laser i da ti pucaju diskovi redovno, cesta pojava kod ovih asus modela, mnogo kratko traju, nema leka sem da kupis novi

Malo pročačkaj podešavanja, pali komp u Safe Mode, nakon što je odstojao neko vreme ugašen. Imam isti problem, i ovako koliko-toliko uspevam da narežem igre kada moram. A ista je priča kao kod tebe. Laser je oslabio.

Znaci moram novi rezac da uzmem?

a kako se prvo zvala tema? :smiley:

“Jel moze neko da mi protumaci ?” xD

Haha izvinjavam se zbog imena! :sun: Izgleda da igra radi i sve je okej, za sad ne dobijam greske.