ImeIgre.000 file ? ( ne .iso )

Zdravo ljudi! :beer: skinuo sam igru Burnout Paradise The Ultimate Box i kada ekstraktujem rar filove, pojavio mi se onaj image file od 1kb ( kao i obicno ) i umesto iso fila , pojavio mi se rnt-bpub.000 file ( koji tezi kao i iso oko 7,6 gb ). Sta je ustvari ovaj .000 file, jel treba da se prebacuje ili konvertuje u iso file, ili ga jednostavno mogu narezati preko ImgBurn-a kao i sve ostale igre? pozz :beer:

ne rezes taj iso [u ovom slucaju .000] nego taj .dvd fajl koji nekoliko kb…
pravo da ti kazem neznam,pokusaj nista te nekosta.Mada cim imas fajl od 7gb i .dvd narezi i probaj…

znam da treba da pokrenem u ImgBurn-u onaj .dvd file, ali me brine da li ce igra raditi jer pored njega stoji taj .000 file a ne .iso :confused:

Imas fajlove .000, .001 itd.E sve te fajlove treba da obelezis i ides desni klik i Extract all files.Ako nemas tu opciju, onda otvori prvi .000 fajl i izaberi WinRAR za program koji ce to da pokrene.Posle toga samo idi extract to… i izaberi gde ces da ti se prebaci igrica

Pročitaj moj post ovdje:

imeigre.000

Odnosno da budem preciziniji, ja sam skinuo istu verziju igre, narezao .000 fajl isto kao da se radi o .ISO, i igra je radila bez problema…

e sinu puske, hvala ti puno :beer: ceo dan mi upaljen imgburn, a nemam srca da kliknem da se reze dok ne budem 100 % siguran :smiley: , hvala jos jednom, pozzz

ma sto kaze puskin sin, i 'vako sljaka kao leptir :wink: