Imam nov ID za PS3 kako ga zameniti?

Kao što naslov teme kaže nabavio sam nov ID ali neuspevam da ga zamenim.
Upotrebio sam program PSUnban Tools v1.15b formiro sam sa njim PKG fajl sa novim ID brojem međutim posle instalacije PKG fajla ID adresa nije zamenjena.
Interesuje me dali postoji još neki program za zameni ID ili neka druga metoda ?

Hex- editor direktno upusivanje u nand/nor i posle toga pisanje istog na konzolu.
Koliko znam taj program radi ako imas dobar playstation ID, on skrati posao da ne moras da radis direktno ti nego on zameni.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Može da daš tačno ime najboljieg Hex- editor za PS3 ili onog kog si ti koristio ,da skinem program pa da probam jeli proces zamene komplikovan ?

@mirko : jel moze s onim programom Unban 0.15b? Mislim da moze pa da od tog ispravnog ID-a napravi .pkg pa samo da ga instalira iz install package - tako mu je jednostavnije.

Ja nisam isprobavao jer nemam validan ID a da ganjam nemam vremena

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ja nema konzolu da to uradim imam barem 10 koji su cisti ko suza za jedan znam da je cist 10000000% a da je konzola overila :slight_smile:
mozes sa njim ali moras da menjas i console ID isto, i IDPS ili PSID kako pisu. Nisam se udubljivao u to ali nije to nista komplikovano ja bi taj ID menjao iz HEX-a editora i na programator pisao NOR i odmah testirao :), najlakse za test.

Uredu skino sam HEX editor koji fajl da kopiram sa Sonyvog harda i da unesem u editor ?Ako je nand u pitanju kako da ga kopiram ?

Neverovatno konačno sam uspeo da zamenim ID , ps3ita manager je odradio poso i to prostim ukucavanjem ID mogu da se registrujem na PSN ponovo .
Nemogu da verujem da je bilo tako prosto i lako svo vreme.

svaka cast. uzivaj nedelju dana pa onda opet u lov na novi ID :smiley:

Hehehe sad znas sta ti je ciniti :wink: odigras nesto i posle toga odmah trazis ID, pa kad resis opet da igras ti opet posle igranja potrazis ID, tako da budes obezbedjen sa jedno 20 ID-a cisto da ti se nadju hehehehe kao sto ti rekao Akiris, uzivaj do daljnjeg ali imaj ID uvek novi…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Ma nisam baš toliko glup da krenem sve po starom ! Najverovatnije prelazim potpuno u legalu ,čekam da se posavetujem sa Intruderom on nekim čudom opstaje na PSN u piratskoj varijanti nije mi jasno uopšte kako ga nisu banovali.

Nisu ni mene banovali… Nista tu nije cudno, nisam jedini :dada:

Pa brate daj neki savet šta treba da se radi šta ne ,tvoje iskustvo koliko često igraš koje igre …

nema tu pravila, jedino je ne igraj Call of Duty hehehe to ti je zagarantovan ban

E je…ga njega najviše volim da igram! Imam COD 4 orginal disk dali time smanjujem mogućnost bana.

Davno sam se opekao sa Xbox banom i od tada vodim racuna na PS3… Tj. trudim se sto se kaze :emoticon-0100-smile Nikada ne ulazim u Mutliman sing-inovan, uvek disable-ujem net pred ulazak u njega, ne gledam Showtime sing-inovan, ne koristim ReactPSN… Prestao sam da igram igre kojima treba krekovan pass, ali posto sada vidim da mnoge kompanije ukidaju passove, obrisao sam package za te igre koje su sada free. Kao sto kaze @studiopvc ne igraj nikako BO2, nisam siguran za BO1, ja sam ga igra pre do prestige nivoa i nista se nije desilo…
Evo jednog linka gde se ljudi hvale da igraju BO2 i da nisu popili ban… (bar ne jos)
PSN Tool v1.0 Released Protect From Sony BAN ? - PS3Hax Network - Playstation 3 Hacks and Mods

Hvala za savete ,znaš li za koje igre su ukinuti passovi da nije možda za BTF 3 ,FIFA 13 ili PES 13 ?

Nista :da: Nisam ulazio nekoliko dana na PSN, pa nisam nista od toga testirao jos… EA je potvrdio da je za sve svoje igre ukinuo pass-ove, a za Konami nemam pojma…

@breb pokusacu da ti pomognem, ako hoces da budes siguran moras da vodis racuna, ne kao sivonja (bez uvrede) da budes na PSN da menjas Igre da loadas non stop i da koristis neke stvari koje su zabranjene programe(homebrew), dlc… Znaci stelt multiman ugasi PSN i ubaci igru i onda udju vrlo prosto, koristi igre bez fixeva, BD igra u drajv i kopija originala bez no bd fixeva 99% si siguran. Ja ne verujem kako vi igrate igre na PSN, lepo ban je zagarantovan ako ne vodis racuna, ja sam poslenja 3 jaspera koja sam radio svi su bili flegovani za ban ko zna kakve su ljudi igre ubacivali, tako da mi je jasno zasto prste banovi na PSN i na xbox live-u.
Ovo shvati kao savet jer si nelegalan na PSN a ne vodis racuna to ti je ko pandur u belom u policijskoj stanici a svi u plavom, vidis se na kilometar ;).

E da, hvala M007P za ovo sto me podseti, i ja uvek prvo load-ujem igru iz multimana, pa enable-ujem net na soniju, pa se iz igre sing-inujem… Pozz

Zato si sigurniji od drugih, ko sto kazu koristi glavu, maksimalno pokusavas da ne napravis greske da te ne vide i primete da igras 1000igara.