Igre sa dobrom pričom?

Ovako , nemam vise sta igrati i moram da kupim neku novu igru . Treba mi vas savet , sta da kupim ?
Zelim igru koja ima jaku pricu , da me drzi zainteresovanim dugo , nesto sto ce da traje.

dajte neke savete :wink:

Dishonored

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

AC creed ceo serijal, gearsi ceo serijal, mass effect, dishonored, skyrim, far cry…ima jos dosta

Spec Ops,

Walking Dead,u sustini cela igra je prica. Mada imas i strip jako je dobar.

Za pricu definitivno Spec ops :slight_smile:

Spec Ops

Moja preporuka za igre sa fantasticnom pricom ide za Spec Ops The Line, The Walking Dead, Mass Effect serijal, i naravno ako volis rpgove tu je Dragon Age Origins.

Zvisi koji tip igre, ali Elder Scrolls serijal ima odlicnu pricu, Assassins Creed ce te oduseviti, Fable, Walking Dead, meni je i Dead Island zanimljiv, mada ga mnogi pljuju zbog nekig bugova, mada prica i nije neka, al meni je cela atmosfera igre odlicna, Castlevania naravno, to obavezno odigraj, i ne znam, ako se setim jos i ako si ovo igrao dodacu. :slight_smile:

Tales of vesperia. Ima najbolju pricu od svih pobrojanih naslova.

Takodje i Magna Carta 2.

Hvala na odgovorima :smiley: Vecinu koju ste napisali sam vec igrao , islazem se sa vama , jedino Skyrim mi je jako dosadan :smiley: , razmisljao sam vec izmedju Dishonored i Spec Ops , tako da ce biti jedan od ta dva :smiley:

Alan Wake obavezno odigraj.