Igre na rgh nemaju cover

postavio sam na realmodescene pitanje za rucno ubacivanje covera i ovo je jedan od korisnika napisao

You can use the WebUI to do that

sta je mislio pod tim ?

hahah, ja puno vise istrazujem oko xboxa nego sto igram :slight_smile:

[Paths]
Default = hdd:\FSD\default.xex

[Settings]
pingpatch = true
contpatch = true
fatalreboot = true
regionspoof = true
nxemini = true
noupdater = true
liveblock = true

to mi pise u launch.ini fajlu

ne vidim nigdje te opcije livestrong ni xttp

Pa care, treba da DOPISES
xhttp = true
livestrong = false

dopisao i sad je ovako

[Paths]
Default = hdd:\FSD\default.xex

[Settings]
pingpatch = true
contpatch = true
fatalreboot = true
regionspoof = true
nxemini = true
noupdater = true
liveblock = true
xhttp = true
livestrong = false

scan uradio i restartovo fsd i sve ostale igre odradim refrach artwork i dobijem nove covere al za Ac Rogue ne ide kao ni za HAWX 2, sigurno ne moze da se skine sa xboxunity iako na njihovom site-u imas nekoliko covera koje mozes rucno skinuti na pc

E pa ne znam, onda probaj sa push opcijom sa njihovog sajta. Imas valjda kod svakog covera onu opciju download directly to Xbox, ili tako neki naziv.

rijesio sam problem sa coverima, xbox je inace bio povezan preko wifi, medjutim kad sam povezao fizicki sa lan kablom onda sam uspio sa opcijom refrash artwork da skinem covere za hawx 2 i AC Rogue, pa eto mozda nekom zatreba, znaci fizicki povezati, kod mnee ta dva covera nije htio skinuti dok je bio preko wifi povezan

Koja glupost, ja ne verujem. :smiley:

eto i meni da je ko rekao da to ima veze reko bi mu da je glup i da je net - net bez obzira je li lan ili wifi, meni je upalilo, neka proba i ovaj user ivmilicevic sa far cry, mozda mu bude od pomoci

Pozdrav svima,

Prvi put pišem, a registriran sam nekih godinu dana, pa reko da i ja “pomognem” nekome.

Nedavno smo frendu nabavili Xbox 360 S RGH i ja sam zadužen za update, igre a samim tim i covere.

U većini slučajeva Refresh Artwork opcija iz FSD-a odradi posao ali meni, recimo, za Rayman Legends nije skidao nikakav cover pa sam našao ovaj FSD WebUI koji spominjete ali ne vidim da je neko pisao kako radi.

Dakle, u broweru na računaru idete na IP adresu Xbox-a, naravno sa iste mreže (kod mene je Xbox IP 192.168.1.200 i u Chrome/Firefox/IExplorer browser ukucam tu adresu) i otvorit će se FSD WebUI gdje imate neki osnovni prikaz Vašeg FSD sistema (Home, Debug info, Settings manager, Games list, Commands).

Ako imate problema sa login-om, možete postaviti username i password u FSD opcijama za http i FTP transfer.

Da ručno ubacite cover koji ste prethodno skinuli sa npr. Xbox Unity, uradite sljedeće:

Klik na Games List pa na grupu, npr Xbox Games,
Klik na naziv željene igre,
Klik na Browse u sekciji Full Box Art i odaberete prethodno skinuti cover

Kada upload završi vidjet ćete novi cover.

Nadam se da će ovaj post nekome pomoći, kao što je meni pomogao ovaj forum da naučim kako odraditi update dashaboarda i svega ostalog, download - extract - transfer igara na HDD na ovaj ili onaj način i sl.

Kad sam se već ovako raspisao, da pohvalim forum i aktivne članove a posebno Nemesis89 koji mi je u više navrata pomagao informacijama i smjernicama.

Zdravi i debeli mi bili.

Vedran

Sent from my typewriter

Moram probati ovo, pa javim ako bude radilo. Splinter cell blacklist i far cry 4 mi jos nemaju covera

Fora feature. Ja sam ovako “uniformisao” sve covere, svi su u onoj formi gdje je Xbox logo bijeli na zelenom kvadratu.

Sent from my typewriter

Probao, radi…
Hvala!