Igre koje nas čekaju u narednom periodu

Warriors: Legends of Troy
Tom Clancy’s HAWX 2
Quantum Theory
Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned
Ninety Nine Nights 2
Darkstar One Broken Alliance
Transformers War for Cybertron With Free Star Scream Transformer Figure
Singularity
Crackdown 2
Mafia II
Max Payne 3
Lord of the Rings: The White Council
Beyond Good and Evil 2
Brink
Two Worlds: The Temptation
R.U.S.E
Metal Gear Solid: Rising
Front mission Evolved
Tom Clancy’s Ghost Recon 4: Future Soldier
Thief 4
Highlander
FEAR 3
I Am Alive
Vanquish
Medal Of Honor
FALLOUT NEW VEGAS
Fable III
True Crime
The Sims 3
Star Wars The Force Unleashed 2
Test Drive Unlimited 2
Enslaved : Odyssey to the West
Majin and the Foresaken Kingdom
Castlevania Lord of Shadows
Homefront
Assassins Creed Brotherhood
Call of Duty Black Ops
Crysis 2
Gears of War 3

Vaši favoriti?

Fable III, zatim njemu slicni Armada of the Damned. GoW3 naravno i Mafia II.

Lord of the rings:the white council je otkazan i krenuli su da ga prave al su odustali zbog nekih razloga,pa su umesto njega napravili niskobudzetni conquest.A inace izlazi lord of the rings war in the north(tako nesto) ali release date ye unknown tako da moze da izadje i za 2-3 god
Moji favoriti:
Assassins creed,Mafia 2,I am alive i mozda thief

Moji favoriti su:
Halo Reach,Hyrdophobia (dve igre koje nisi stavio na listu) gears 3,transformers war for cybertron,crackdown 2,naughty bear (isto ti nije na listi a ja mislim da je genijalna igra),castlevania lords of shadows,brink,mafia 2…Ma previse ih je,skoro sve na toj listi i one koje i nisu.
Stvarno je ostalo jos puno dobrih igra koje trebaju da izadju uskoro i do kraja ove godine.

P.S:I mislim da je ovo 3. put da je neko napravio ovakav topic.

Steta sto ce Hydrophobia biti igra radjena po epizodama, koje ce biti dostupne samo preko LIVE Marketplace-a. Svi banovani clanovi foruma ce morati da sacekaju da izadju sve epizode, pa onda da se izdavac smiluje pa izbaci Retail igru, sto ne mora da znaci da ce se desiti

Da i zato ga treba stopiti sa prethodna 2 sto cu i da uradim…

ovo su naslovi koje bas, bas ceka, mada cu odigrati i ostale…

Beyond Good and Evil 2
Max Payne 3
Metal Gear Solid: Rising
FEAR 3
Fable III
Gears of War 3
Call of Duty Black Ops
Majin and the Foresaken Kingdom

samo malo da ja nadjem vremena pa cu odraiti temu sa svim igrama koje treba da izadju do kraja godine, sa datumima kada izlaze kratak opis i jedan video materijal cisto da se zna o cemu se radi… ali to nemogu sada da zapocnem jer mi treba vremena i jako puno strpljenja a to ovih dana uopste nemam a i u guzvi sam nekim poslom…

a od favorita ih ima ih mnogo, tako da necu da ni nabrajam jer i ono sto mi kuci stoji su sve favoriti a imam oko 120 igara a polovina nije predjena a nove samo stizu li stizu…

bez nekog posebnog redosleda: crackdown 2, mafia 2, max payne 3, beyond good and evil 2, fable 3, test drive unlimited 2, castlevania, crysis 2 i

[SIZE=“7”]Gears 3![/SIZE]

Od svih igara sa spiska, igru koju ocekujem sa najvise ushicenja, ali istovremeno i najvise straha je Max Payne 3! Prvi deo je… pa legendaran. Po meni ne postoji bolja igra. Ne znam zasto sam se toliko vezao za tu igru, ali stvarno je cela igra jednostavno nezaboravna i redovno je odigram par 2-3 puta godisnje! Zbog toga mi treci nastavak donosi veliko ushicenje. Ali istovremeno i strah od moguceg neispunjavanja visokih ciljeva koje sam mu ja licno zacrtao.
Eh, kada se samo setim… Policijski automobili jurcaju ulicama New York-a, neko blebetanje se cuje sa policijskog radija i ona nezaboravni glas kaze nezaboravne recenice: “They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark for everything that has led to this point. I released my finger from the trigger. And then it was over!” Kakav je to dozivljaj bio (i ostao posle gotovo devet punih godina)! Takve igre se (nazalost) veoma retko prave u dansnje vreme! Kolika je samo kolicina svevremenih recenica utkana u ovo delo! “I don’t know about angels, but it’s fear that gives men wings!” Kakva je samo atmosfera u igri. Kakav je sam Max Payne! Kakva je to faca, i kakva je to licnost! Iskreno se nadam da ce treci deo biti dostojan naslednik prvog (i drugog) dela, ali zaista puno strhujem da se to mozda nece ostvariti!

a zna li se nesto Gta V, cuo sam da rade na tome i da ce prezentacija gta V biti pre E3 sajma. A igre koje cekam da izadu su max payne 3, gears of war 3, assasins creed brotherhood, crysis 2, mafia 2, fifa 11,nba live 11, nba 2k11, pes 2011 itd

Igre koje iscekujem su :
Quantum Theory
Transformers War for Cybertron
Crackdown 2
Mafia II
Max Payne 3
R.U.S.E
Metal Gear Solid: Rising (ako nebude stealth,necu ga ni probati)
Highlander
Fable III
The Sims 3
Castlevania Lord of Shadows
Crysis 2
Gears of War 3

HAWK 2
Mafia II
Medal Of Honor
FALLOUT NEW VEGAS
Fable III
Assassins Creed Brotherhood
Crysis 2
Gears of War 3

Oko cega se dvoumim:

R.U.S.E. - Volim strategije, ali vishe one u kojima vodite drzhavu. Predsednik, ustavi, gradjenje, turizam :slight_smile: Kao tropico. Mada mnogo volim i strategije gde se ratuje, ali em mi skoro nikad nije jasno sta se radi(a RUSE deluje komplikovano), em su to uglavnom strategije koncentrisane na ratovanje, a ne izgradnju drzave.
Recimo voleo bih da postoji neka strategija gde paralelno razvijam drzavu politicku, ali imam i vojsku koju mogu da poshaljem i da ratujem sa drugima. Ja mislim kao Settlers.

Castlevania: Ovo sam vec pominjao. Ovo mi je gotovo isto kao God Of War, nevazno sto je castlevania postojala mnogo pre GOW-a. Mada pozitivna strana je sto cemo sada imati nesto veoma slicno GOW-u na Xboxu. Sada, meni ni ovo ne deluje nesto atraktivno. Videcemo da li cu nabaviti ovo.

Beyond Good And evil 2: Chuo samo rechi hvale. Videcemo.

Da li postoji neka lista igara po datumima izlaska? Jer desilo se nešto zaista strašno, a to je da sam preigrao sve što mi se igralo za box i sad me čeka veoma sušan period sve tamo do novembra dok ne izađu F.E.A.R. 3 i novi CoD… :frowning: Zanima me kakve su šanse da se nešto veliko pojavi u sledećih, recimo, mesec dana ili čak i pre? Da ne bude reprize na TV-u, reprize na boxu, i prođe leto… :frowning:

Beyond Good&Evil 2 :rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

Trebalo bi za ovu do kraja 2012, ako se do tada ne pojavi nova generacija, ali sve su to spekulacije. Verovatno ce se nesto vise znati na sledecem E3-ju.

GRAND THEFT AUTO 5 - News, Speculation, Release Dates

Beyond Good&Evil 2

:happy

Da, a u paketu s tim, izaći će i novi Duke… :smiley:

Uhhh ne znam druze, mislim da ce pre neki medjudeo nego bas petica :slight_smile:
Mozda vice city2 ali kako stvari stoje neverujem da ce novi gta pre 2012, ipak su izasle i ove epizode skoro :slight_smile:
Voleo bi da ponovo urade neki grad kao san andreas, malo prirode selo i planine a ne samo grad kao u 3 i 4 delu :slight_smile:

FIFA 11… a od ostalih: Two Worlds: The Temptation, Tom Clancy’s Ghost Recon 4: Future Soldier, Medal Of Honor, Call of Duty: Black Ops…