Igra bez ISO fajla

Pozdrav svim clanovima forum:

moje pitanje je:

skinuo sam igru sa bitsoup-a kineckt sports ali nema iso fajla, pokusao sam je prebaciti ovako, kompletan folder sa 10 fajlova, preko ftp-a u xbox ali kad pokrenem manual scan, vidi je ali ne odradi nista, i igra nije instalirana, cak sam pokusao i sa magiciso da je prebacim u iso pa kasnije sa XBC ali ni magiciso je ne prepoznaje…

Da li je problem u igri (nedostaje neki fajl) ili?

dva puta skidam sa sporim netom istu igru i nikako da je instaliram…

unaprijed hvala na odgovorima.

Prvo, dobrodosao na forum. :wink: Jel’ si otpakovao igru sa WinRar-om?

nije rar fajl, vec sam imao posla sa igrama u rar formatu pa kasnije dobijem iso pa onda XBC, ali ova igra ima samo 10 fajlova unutra a ovo je type of file kad idem na jedan od fajla na properties 006 File (.006) i od 1 do 10, svaki je po 700 mb

hvala

Au, prvi put cujem za taj slucaj. Stavicu da se skida, pa cu da vidim u cemu je problem i javljam ti cim pronadjem resenje. Net me nesto zeza, tako da bi do sutra trebalo da se skine. Koju verziju si skinuo, samo Sports ili Season Two?

prvi dio, season two i ja skidam, ne znam sta je s njom dok ne bude gotovo

skinuo sam je jednom sa bitsoup-a a drugi put sa piratebay-a ali izgleda da su isti trackeri pa sam dobio iste fajlove

Sad cu da stavim da se skida pa cu da vidim u cemu je problem. I btw, nemoj da double postujes, imas dugme “Edit Post” ukoliko bi zeleo nesto da dodas u post-u. :wink:

skini program hjsplit i prtobaj da da spojis te fajlove
kad budes spajao fahlove neka ti svih 6 delova bude u istom folderu

total commander to sam radi. dvaput kliknes na 001 i pita te dal oces da ih spojis, reci da oces, i kontaj da ce to raditi na drugu stranu (pricamo o commanderu). kad zavrsi, samim tim da je podeljen na te partove, najverovatnije ces dobiti fajl.7z. skini 7 zip, otpakuj ga i resena stvar.

imas dve ponudjene opcije kako to da uradis, i mislim da je tema resena, lock sledi cim javis dal si uspeo

odradjeno sa total commanderom, treba samo da extraktujem ali trazi password da bih mogao extraktovati, a na bitsoup nisam vidio da je fajl zasticen sifrom?

Moguce je da si,kada si ih spajao, stavio da ima neku zastitu. Ovo sve pretpostavljam jer nikada nisam imao taj problem. Probaj ponovo da spojis fajlove ali ovaj put obrati paznju na opcije za spajanje.

Ej ljudi, cisto da znate, ti fajlovi mogu da se otvore i WinRar-om, ja tako radim. Samo desni klik na prvi faj, “open with”, selektujes winrar ako je na listi ako ne nadjes ga u program files i on ga otvori kao svako arhivu.
Da ne morate drugim programima da se majete. To za sifru ne mozemo da ti pomognemo, ako je sifrirano moras da imas sifru. Mislim, ima i fora da se krakuje sifra, ali to nije tako lak postupak, niti je pa to nesto toliko bitno da se majes sa tim. :slight_smile:
Inace, obicno stave sifru u description, nemam pojma zasto tu onda nema, mozda je neki bezveze upload koliko da ubaci nesto.

sorry sto sam smarao za pass, skinuo sam sa piratebay pa sam tamo i nasao u opisu,
total commanderom sam odradio i dobio rar, nakon raspakivanja iso i ostalo sve po starom…

hvala svima
srdacan pozdrav

OK, lock