Horizon Zero Dawn - New Gameplay Videos

Ovo izgleda neverovatno.

2 Likes

Kul je igra, cini mi se da ce biti hit. Ne svidja mi se sto su preuzeli Ubisoftov pristup marketingu, pa ima preko dva sata gameplaya u trailerima

Pa nisu ovo bas trejleri. Vise je hands on koji su dozvolili da se objavi. Ali posto je igra rpg i kazu da je mapa ogromna nista mi ovde nismo posebno videli.

Mene nikako da zakaci hype za ovu igru. Meni je sve ovo i dalje naboostovan Enslaved

I bas me nervira “ponasanje” kose…

Meni ovo nema veze sa Enslaved, bas ni po cemu.

Priroda + masine, it works for me :smiley:

IGN kaze posle odigranog demoa

The result is a game that, for now, feels more Far Cry than The Witcher; more exciting for the experiences you create yourself or that drift along your path, than a world full of set stories to discover and affect.

Oduvek si voleo tu mehanicku ruku… :joy:

Kad si vec pomenui IGN, bas sada gledao ovaj njihov video :slight_smile: :

Horizon Zero Dawn’s dynamic weather. Video dole u linku:

Ja nekako izgubih skroz hajp za Horizon. Prije bih kupio Ghost Recon Wildlands, da napravim svog vojnika i da idem da rokam bitange.

Odbijaju me ovi roboti, nisam fan.

Evo ti jos jedan razlog da izgubis hajp

Na sta lici ova cutscena i dijalozi. Nesto sumnjam da ce se mnogo promeniti.

Dodajemo i XO tag( horizon - multiplatform) , pogledajte ovo X1 na DVD-u :smile: (sala) .

EDIT:

Taj dialog i quest nema di ga ne stavljaju…ma da po svemu vidjenom i da ostane taj dialog tako nista strasno, ako je to jedini…

A bez veze pogledao malo kometare ispod IGN-ovog klipa koji sam okacio i zgranuo se koliko je butthured xo fanova medju komentarima. Hoce da opljuju igru po svaku cenu, a crkli bi sto ne mogu da je igraju.

Inace, prepoznajete li njen glas mozda? Sad sam provjerio, to je djevojka koja daje glas Lisi Simpson :smiley: