Horizon Forbidden West (MT) (PS4/PS5/PC)

Docekali “plavi” svojih 5min.

1 Like

Bila bi fora da je neki slikao home screen od Horizon, a ispred drzis Xbox controller upaljen,bas troll :grin:

1 Like

Bice za godinu dve moguce kada igra izadje za PC. :blush:

1 Like

2-3god ne verujem da ce pre 2god.

1 Like

Samo nek je dumpuju za ps4, može i video, nije prob :joy:

Bravo

4 Likes

Kako izgleda igra ljudi moji, ne kapa dole za Guerrilla Games nego nemam reči da ishvalim ovo što sam do sada video.
Vilica mi je u podrumu ne na podu :grin:

5 Likes

Mene je prvi deo 2x odbio. Krenem i smori me jednostavno.
A ova igra mi je jedna od onih koja mi se u teoriji svidja i baš bih voleo da je zavolim. Al mi nešto ne da…
Sad kad vidim 2. deo opet sam u tom fazonu. Probacu i 3. put kad izadje ps6 pa uzmem peticu :smile:

1 Like

Tako sam ja. Ti si mi pomogao acc da napravim. A onda sam 7 dana cekao konzolu i kupovao igrice :grin:

1 Like

Bar neka korist od Profe :laughing:

1 Like

Ej profa mi je bas pomogao. Objasnio onako sa strpljenjem jednom potpunom teletabisu.
Mora da ima iskustva u radu sa mladjim kategorijama :joy:

2 Likes

Stigao postar.

11 Likes

Cuj nema koristi, jos mi nisi zatrebao :rofl::rofl:

1 Like

Hm, trebalo mi je otprilike 2 minuta igranja da skontam da ne mogu u Quality mode da igram. Dzaba, kao slow motion meni licno. Mada ovaj put definitvno ima razlike, vidi se jasno poboljsanje slike. Ali kao sto rekoh, ne mogu licno. U performance mode leti kao podmazano.

4 Likes

Da dok stoji slika, čim se pokreneš nema skoro nikakve razlike…
Stvarno ne znam ko može ovo da igra u 30fpsa ako ima opciju za 60.

2 Likes

I najlepšu igru na svetu ikada je mučno igrati na 30fps. Prosto, sva lepota nakon par sati nije više toliko u fokusu, oko se navikne i druge stvari su nam primarnije (gejmplej, zvukovi, orijentacija…).

5 Likes

Ali razlika nije toliko velika u grafici koliko jeste 60 vs 30 fpsa.
Da je razlika drastična možda bih i igrao u 30, ovako stvarno nema smisla.

2 Likes

Na Digital foundry su za ovu igru u fazonu kao i za Forzu Horizon oni kao preporucuju 30fps jer je glatka i u 30 a nije igra koja zahteva sada neke suver brze reakcije a drasticno lepse izgleda. Nemam pojma ali iz ovog sto sam video kod njih ovo je mozda i najlepsa next gen igra do sada, a navodno nije ni pravi next gen ipak su imali i ps4 u vidu dok su pravili.

1 Like

Ma pusti ti DF, ja igram igru i tvrdim da nije toliko lepša u tih 30 fpsa i nikome ne bih preporučio ništa osim performance moda.
Najlepša sigurno jeste, tu se slažem sa njima…

2 Likes

U inat cu da igram u 30fps. Predaja nije opcija ! :joy:

2 Likes