Horizon Forbidden West - Gameplay Trailer

3 Likes

Ovo počinje na postapokaliptični Monster Hunter da liči. Što je, jel te, dobra stvar.

Posle prvog dela, ovo jedva čekam. Sad vidim da izlazi u februaru a meni se PS5 tako ne kupuje :rofl:

1 Like

Opa, februar?! Mnogo bliže nego što sam mislio! Lepo.

Sad shvatam da sam uopšteno prestao datume da gledam, čast izuzecima. Toliko mi vreme leti da je nebitno kad šta izlazi, dok se okreneš eto ga. Ionako stalno imamo manjak vremena i višak igara.

2 Likes

Ista situacija, najmanje 10 igara sam započeo, nešto što inače ne radim, zavrsicu ih nikad.

Pogledao sada 4k verziju trejlera, bolesno izgleda.

2 Likes

Vijaj PS5, brzo će februar :grin:

Za više od godinu dana jedan primerak nisam video uživo, a online mrzim da vijam, kada navatam uživo možda ga i uzmem.

1 Like

Ali zato ih imas u Game Centar na kilo :joy:

Za 90k, ne bih dao nikad :rofl:

Govorimo o primecima koje mozes uzivo videti u prodavnici. Kupovina je nesto sasvim drugo :sweat_smile:

3 Likes

Ja se dvoumim bas da li da uzmem taj jedan iz Game Centra ili Gigatrona za 90k sa 3 igre. Ne znam za koliko bih mogao da prodam te 3 igre bukvalno da ih ne diram u opste.

1 Like

Zavisi koje igre. R&C, Spiderman, Demons Souls imaju smesnu cenu posto je masa dobijala ovaj bundle pa je KP prepun ovih naslova. :rofl:

2 Likes

Ja isto samo tražim razlog da se počastim PS5, ali em sto je sada precenjen em što nema msm 2 igrice koje nisam već odigrao … Sve moguće i nemoguće sam vec obrnuo na ps4 … I kako sada da opravdam sebi da dam za nesto +200 evra više od vrednosti , a još imam XSX I nisam odigrao pola naslova koje hoću još da odigram :rofl:
Dileme, dileme, dileme :sweat_smile:
Kako više ne najave zvanično taj novi servis u p.m da znam na čemu sam :sweat_smile:
Samo mi treba jedan malkice jači razlog :grin:

Hahaha ja nemam Xbox, a na PS4 retko sta sam odigrao u poslendjih 10 meseci. Mahom neka eksluziva zaostala i to je to. Nista novo nisam pipnu, Divison 2 imam full ne mogu da ga igram izgleda lose. Tako da imam razloge da ga uzmem, mozda castim sebe za novu :rofl:

Pa da te igre su u pitanju :rofl: Mada njih nisam ni igrao tako da

Tebi ce te igre naplatiti skoro 30k a ti za njih ne mozes uzeti 100e. :rofl: Spiderman nov vidjao za manje od 25e dok su ove dve oko 30e, takodje nove.

2 Likes
1 Like

Ovo je vec Rage Against The Machine. :wink: