Hitman: Absolution, Run For Your Life Trailer (Teaser)

Developer: IO Interactive
Izdavac: Square Enix
Engine: Glacier 2
Platforme: PC, PlayStation 3, Xbox 360
Datum izlaska: TBA 2012
Zanr: Stealth
Mod: Single-player

https://youtu.be/cZl9neFORRg

A ovde je 16 minuta igre:

Huh ovo deluje bolesno dobro, jer se ne zna tacan datum izlaska?

Tooo Robotnjik, vidim na kraju trailer-a pise da vidimo full playthrough ali nisam mogao da ga nadjem. :slight_smile:

Podseca dosta na splinter cella,mada je to i isti zanr.

Jeste dosta slican sa splinter cellom ali samo ako pogledas segment sunjanja i sakrivanja inace meni licno je sc previse syber, a hitman je onako blizi nama kao ruski spijun :slight_smile:

Igra izgleda predobro, iako su malo preocito krali od vec spomenutog Splinter Cell-a, Batman: AA i Deus ex: HR. I cover sistem ima dodatak od GOW, sa uzimanjem zivog stita. Ali ovo vec izgleda predobro

jedva čekam…predobro izgleda i kontam da je za igrat ludoooooo :):):):):):slight_smile:

Prejako,jako mi se svidja ono sto sam do sad video.

Takodje jedva cekam nastavak jedne od meni omiljenih igara, mada je ovaj gejmplej na prikazanom videu podosta razlicit od klasicnog Hitman gejmpleja olicenog u dvojci. Ovaj nastavak vise vuce ka nekoj neo-sunjacini i smooth idiot-proof “akciji”, mada videcemo, ovo je ipak samo jedan level. Dobra fora je ovo prekrivanje face, koliko sam video, kad presvucen prolazi pored “kolega”. Takodje scena kad ulazi u hippie house je priceless :slight_smile:

Preview sa uvodom u pricu. Ruke gore za ‘purest mode’!

Zasto imam osecaj da ce ovaj purest mode morati da se otkljuca jednim kompletnim prelazenjem igre, nesto tipa kao u Alanu Wake-u nightmare tezina…

a ja gluposti… sto mi pokvarise hitmena :frowning: koji im je ovo fazon da vidis kroz zidove i putanju policajaca!?! WTF? sta ima “hitman instict”… ako se bude odma moglo igrati na “Purest mode” tako cu i igrat, jer zato sam i volio ovu igru od prvog Hitman-a, imala je to nesto realno u sebi da se uzivis dok igras… ovako djeluje way too easy.