HITMAN 3

Uu odlične ocene, svaka čast IOI.

Jesu Hitman 1 I 2 u Game Pass? Koliko znam samo 2?

Mislim da je samo 2. Kec je bio izgleda GWG…

1 Like

Hitman 1 je bio u Game Passu, a dvojka nije.

2 Likes

https://youtu.be/OC7QayM_9J4

Ukratko ima li razlike series X / ps5? Ide li na 4k 60fps ili je na 30?

https://youtu.be/iCcyYKpAsdM

Pali se mašina :grin:

Codex je izbacio narodnu verziju

  • Native 4K/60fps on Series X. One of the cleanest games they’ve seen.
  • 1800p/60fps on PS5
  • 1080p/60fps on Series S.
  • Series X has Ultra Textures and High Shadows.
  • PS5 has Ultra Textures and Medium Shadows.
  • Series S has High Textures and Low Shadows.
  • Framerate is close to perfect on all platforms, with a few exceptions.
  • Load times are virtually identical on all next-gen platforms, with PS5 typically coming in about 1/2 a second faster.
1 Like

Bolji SX.

Jedan od DF likova je rekao da su noviji alati za Xbox dev doneli dosta poboljšanja sa poslednjim updateom:

Kontam da za par meseci možemo imati bolju sliku oko toga kako stoje stvari.

4 Likes

Samo napred, pa da menjam One X za Series X, taman ce nadam uskoro moci da se kupi.

Jedva čekam da zaigram ovo na Series X. Za sad igra koja najbolje pokazuje šta next-gen može.

@ph1beropt samo da javim, upravo se skida igra😉. inače je 62gb bar za xss.
Dobio sam i Gods will fall, ne znam ni kakva je ta igra

1 Like

Ljudi koji kažu da se 1800p na PS5 ne razlikuje od 2160p na XSX moraju da provere oči, osim ako ne igraju na 24" monitoru. Na displejima od +50" se vidi razlika i koliko je slika oštrija u native 4K. Ipak na PS5 verziji fali 16.5% procenata piksela, nije baš zanemarljivo.

Trenutno čega fali, to je igara. Ovo je najgori launch neke generacije, zaista ne vidim razlog zašto su konzole izašle osim od straha da onaj drugi ne bi prvi krenuo sa prodajom.

5 Likes

Gde mogu to da vidim, da proverim vid? :grin:

Naglasak je na starim igrama. BC je trebao da obogati feature set novih konzola, ne da bude jedini feature.

Evo ja sam kontao da uzmem ps5, i nakon pola sata potrage sjetio se da i ako kupim konzolu mogu samo da igram igre koje već imam na XO i ps4.

Ja iskreno nisam ni ocekivao mnogo igara u startu, jer mi je svakako nelogično da odmah krenu sa masovnim izbacivanjem igara za nextgen. Biznis je to, samo lagano…

The difference is fairly subtle across all three, but it’s there nonetheless. In all other scenarios, all three next-gen consoles are the same and the overall presentation is first class. Yes, Series X’s resolution advantage is there, and the Glacier engine thrives on precision, giving it a pristine edge. With that said, however, the lower resolution on PlayStation 5 is in no way a problem and still looks wonderful.