Hip Hop

Nego ajde kad sam vec rano ustao da otvorim jos jednu zanimljivu temu.

Eto neka ovo bude tema posvecena Hip Hop kulturi a ja zaista verujem da nisam jedini Hip Hop entuzijasta i strastveni ljubitelj Hip Hop-a i Hip Hop kulture na ovom forumu, pa eto ovde mozemo diskutovati o svemu vezanom za Hip Hop, o omiljenim reperima, grupama, o omiljenim albumima, o istoriji Hip Hop-a, o tome kakav zvuk preferirate, preferirate li vise East Coast ili West Coast , dali je bolji ovaj reper ili onaj, da li je bolja ova grupa ili ona, o nekim koncertima i eventima na kojima ste bili, o DJ-ingu, tehnici pisanja rima, grafitima, brejkdensu, i o svemu vezanom za Hip Hop kulturu kao i kaciti neke pesme, spotove, albume koji vam se svidjaju, mozda i snimke sa nekih koncerata i evenata, mozda i neke podkaste, itd.
Pa eto nadajmo se da ce i ova tema zaziveti, srecno nam bilo. :wink:

Evo ja bi za pocetak okacio jedan pravi klasik , onako prava Hip Hop-cina , nema sta Guru i DJ premier su bili zaista odlican tanden i zaista sjajan duo , R.I.P. Guru.

Snoop Dogg postao vlasnik Death Row recordsa. :wink:

Snoop je izgleda resio da obnovi Death Row records , za sada su tamo samo on, Dogg Pound (Daz Dillinger i Kurupt) i jos par manje poznatih izvodjaca, verovatno ce neki polako opet krenuti da im se prikljucuju , vrlo moguce Warren G , Xzibit, The D.O.C. , The Lady of Rage, Trey Dee Goldie Loc, Crooked I , RBX i ta ekipa sa zapadne obale, doci ce verovatno i neke mladje snage ali videcemo. :wink:

Evo ga i novi logo. :wink: