HIGH ON LIFE - Official Game Trailer - Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

4 Likes

Bože, jako podseća na Oddworld: Stranger’s Wrath, samo sa Rick n Morty zajebancijom.

U stvari, ovo mi se popelo posle ponovnog gledanja iz meh u “sasvim ok”.

4 Likes

Verovatno nesto najludje i najmastovitije sto sam video u poslednjih 10 godina. Video igre su mi postale tako dosadne. Meni licno najprijatnije iznenadjenje, sve ostalo je nekako vec vidjeno, najavljeno, genericki nastavci (ok, i Redfall narator je polu-duhovit, makar se trude). Gameplay ne mogu bas da razaznam od silnog sarenila i ludila, ali ovo cu sigurno igrati.

6 Likes

Na drugi pogled, ovi mi je verovatno postala omiljena vest od sinoc. Izgleda orginalno i duhovito.

Plus izlazi ove godine i jos game pass. :sunglasses: Top.

3 Likes

Meni ova igra i Starfield i ja sam prezadovoljan bio prikazanim, valjda zavisi od ocekivanja koje je neko imao, ovo me je odusevilo istog sekunda kada sam video :laughing:

1 Like

E i meni ovo na drugo gledanje se baš dopalo. Ispašće ova igra pobednik na kraju.

1 Like

Vidi needler :smile:

1 Like

Au, top :heart_eyes:
Jedva ÄŤekam da izadje!

1 Like

Lud koncept na stranu, ni grafika nije bas naivna, jedna od lepsih prikazanih igara sigurno. Ne mogu da razaznam engine, ali ovo je veoma next gen-ish, moguce da je i UE5. Bas da vidim sta kaze era, sigurno su odlepili od odusevljenja.

Eeee, jedna od mojih omiljenih igara na og xboxu! Nekako je pala u zaborav, al kako se secam bila je odlicna.

2 Likes

Najludji moment mi je bio kada oružije kaže “there was one of my kids, now is gone” onako tužno, a posle doda " no metter, I can alway make more". Ko je ovo smislio, totalni je ludak. Definitivno osveženje koje vredi probati.

3 Likes

Da da, na istom mestu sam se raskezio

image

4 Likes

1 Like

ove igre mi uvek najbolje dodju, te oko 7 ipo, znaci da ga ne tupe mnogo nego 7-8-10h prost gameplay i lepa atmosfera :smiley:

kad vidim 9/10 i 10/10 odmah znam da ce da traje 150h

2 Likes

Ima još uvijek malo recenzija pa ova 3/10 i 5.5/10 baš kvare ukupnu ocijenu. Mada meni nebitna ocjena bar za ovu igru pošto ću je svakako probati sam i vidjeti.

Ma zabole me za ocene. Ja ovo ima da peglam svakako.

Jok. Igra mi je vrh po prikazanim trailerima.

2 Likes

Well… fuck. Ali igrace se svakako.