HiFi Rush dostupan sad

Pao prvi boss. Ova igra me tako vozi. Definitivno najveće. iznenadjenje. :grin::love_you_gesture:

4 Likes

I ja sam isprašio prvog bossa, mislim čak da sam blizu drugog. Super je što ritam ne moraš u bocu potrefiti nego ti ga primi i kad nije perfekt. Već u ovom drugom levelu sam bolji i uspio sam da naguram A i S rank.

I ja se iznenadim kad dobijem A, ponekad S :face_with_monocle:. Zaboravimo ponekad koliko je dobro da igre nekad budu samo blesava zabava.

2 Likes

Krenuo sam i ja da igram hifi rush u nedostatku neke nove igre,reko aj da je probam.I bas mi se dopada ovaj kartun izgled,mnogo dobra muzika,dobar kombat sve mi se dopada,bas je igra za opustanje i zabavu.

4 Likes

Mislim da sam skapirao ritam, sve bolje ih tamanim. Kontao sam da su animacije u cutscenes takve samo u početku, ali naprotiv, sve ne konstantno predobro i samo se dalje otvara :scream:.

3 Likes

Ja sam oborio i drugog bossa, Rekka (ona nabildovana žena). Za sada sam solidan sa ritmikom, tučem sve A ocenu.

1 Like
3 Likes

Whaat… moram da probam Comix Zone je zakon

1 Like
3 Likes
3 Likes

Fine ocene. Art style je bas dobar. Mene je ipak jos u tutorijalu deo sa ritmom malo smorio. Voleo bih da je obicna oldskul arkada.

Isto sam pomislio kad sam prvi put vidio igru. Sve mi se svidjelo, artstyle, muzika, humor jedino to da je ritam igra me nije privlačilo.
Međutim, kao što rekoh, igra prilično prašta ako nisi u ritmu pa mi nije problem. Možeš komotno da igraš ove nivoe početne normalno. Jedino gdje me do sad prisiljavalo da pogodim ritam je kad dobiješ parry. Njega na onim letećim turret-ima je poželjno da ubodeš bar približno kako bi ih odmah uništio.

Humor mi se baš sviđa. Ona dva robota detektiva, jedan mali i jedan veliki što pričaju kao da su ispali iz nekog noir filma su mi baš kul. Njih srećeš stalno, jednom sam ih našao na nekoj skrivenoj lokaciji kraj jednog onog kovčega.
Onaj drugi pomagač što ga dobiješ mi je presmješan. Ogroman, prejak lik ali neće da se tuče. I cijelo vrijeme kuka za to i prvi put kad se potučeš kad njega imaš sa sobom on poslije pita razočarano “Are we really locked out of the pacifist route?” :joy: Imaju tako malo te 4th wall breaking fore kao kao High on Life ali je dosta pitomiji humor.

Takođe, od kad sam slučajno pogrešio dugme i udario jednog robota koji je zaljubljen i viri iza nekog zidića na svoju simpatiju a on je bio u fazonu - ne udaraj me, moram izgledati moćno pred njom - od tad sve te robotiće opalim jednom i svi imaju tako neke opaske.

5 Likes

Da, dobar je. Kao onaj robot koji te prati za hintove, posle nekog vremena kad konacno kliknes na njega odgovori - e sad bas necu da ti dam hint jer si me ignorisao do sada. :joy:

Zabavna je igra, samo da nema tih glupih ritmickih fazona koji su izasli iz mode pre vise od 10 godina.

2 Likes

Meni je to uvek u modi. Volim muziku kolko volim igre i mačevanje i samim tim sam uvek za ritmiku i dobru muziku u igrama. :metal:

2 Likes

:heart_eyes:

5 Likes

Meni je u igri zabavniji platforming deo nego same borbe, mada mi se generalno svidja igra…
Najbolje od svega barem za mene je što je igra došla kao grom iz vedra neba, plus fora sad je gledaš evo ti u pass pa se igraj :grin:

6 Likes

Platforming deo je cool.

Lepo rečeno:

1 Like

Igrao danas malo, prešao prvi level. Svaka im čast na igri, igra je utegnuta kao praćka, sve radi top, animacije su odlične, art style odličan, muzika kida, baš po mom ukusu. Konstantno klimam glavom u ritmu muzike dok radim combo-e, pravo osveženje. Likovi su mnogo dobro urađeni, cut scene isto… Baš mi je legla igra, vraća me u stare “jednostavne” hack n slash dane gde ne mora igra da mi bude preteška po default-u niti da me vraća 15 chekpointa iznova kad skočim s mape nego čist dobar provod i zabava. Easy to play, tough to master. Za sada je zaslužila sve one pozitivne ocene, a još bolje mi je bilo to što su samo pljusnuli igru (završenu igru za promenu) u Game Pass kao “izvolite, stavite na download i uživajte” i bacili mikrofon. Nisu razočarali (mene bar) sa The Evil Within, nisu ni sa ovime. Fin posao za studio koji je počeo sa hororima. :metal: Nadam se samo da ocd neće da mi proradi i da neću da se vraćam iznova na nivoe samo da bih kompletirao na S rank i pronašao sve tajne prolaze itd. :joy:

8 Likes

Posle dve nedelje prvo Kalista pa Dead Space-a, ova igra legla kao nova mlada. Bas bas solidna igra, iako ne mogu sve combo kombinacije da popamtim, moracu na papir sa pisem kao old school mortal kombat fatality.

2 Likes