HiFi Rush

https://twitter.com/bethesda/status/1618342955202256928?s=46&t=CTgbsCRpq64wkLcYy4YXjQ

Shadow drop

5 Likes

Odlicna stvar. BaĆĄ mi je igra privukla paĆŸnju na prvi pogled. Ide na install. :call_me_hand:

Uz dobru muziku je i tetris kidalica

1 Like

Kakav mačak, pa se joơ zove 808 :heart_eyes_cat:.

4 Likes

Pao prvi boss, igra me prijatno iznenadila. Muzika kida!
Hibiki 1_25_2023 6_35_51 PM

3 Likes

Na Steam-u trenutno ima Very Positive ocenu sa visokih 99% pozitivnih komentara. Videćemo u narednim danima utiske igrača, kad se malo slegnu ocene i utisci.

Tetris i jeste kidalica, em je critically acclaimed, em se prodavao dobro. :grinning:

Stavio sam na install igru pa ćemo vidjeti. Samo se nadam da praĆĄta ako ne utrefiĆĄ u ritmu sve jer Metal Hellsinger mi je bio preteĆŸak po tom pitanju i batalio sam igru zbog toga.

1 Like

Jel probao neko? Moje prvo pitanje da li je ovo open world igra? Nekako ima Sunset Overdrive vajb.

1 Like

RekoĆĄe da praĆĄta, tj ne kaĆŸnjava ako ne utrefiĆĄ.

Da, čuo sam to u prezentaciji ali moram ipak da probam. To ĆĄto oni kaĆŸu da praĆĄta mi niĆĄta ne znači jer ne računaju oni na to da neko moĆŸe biti invalid za to kao ja. :rofl:

Akciona rhythm arkada, sa nekoliko platformskih deonica i puzzle elementima.

2 Likes
2 Likes

Koliko je dobro :scream::exploding_head:. Onaj osećaj kao kada bi dokopao Sega Mega Drajva i igrao Comix Zone. Puna 90s nostalgija ali upakovano u sveĆŸ gejmplej, odlične animacije i prelep art style. Glavni lik te osvoji u prvih par minuta.

7 Likes

Skinuo jutros, i ja krećem veceras u akciju

Surprise game drop, kakav potez! Nekako se to vise ne desava.

Mora da su potplatili Schreirera da cuti, ne mogu da verujem da su uspeli celu igru u tajnosti da naprave.

4 Likes

DoduĆĄe leakovalo je pre nekoliko dana, ali i nije se niĆĄta viĆĄe osim imena znalo. I zaista, lepo iznenađenje kada kaĆŸu igra je sada dostupna, skinite je i igrajte. KaĆŸu da je za ovo trebalo dosta energije da bi se izvelo na ovaj način a da se se iznenađenje ne upropasti. Svaka čast. Pri tome je igra predobra, ĆĄto je joĆĄ bolji efekat.

2 Likes

Trenutno je 5. igra na Steamu po prodaji, ơto je stvarno super rezultat, budući da je igra i na Game Passu:

4 Likes

Auh koje ludilo od igre. Bas je do jaja :smiley:

Prelepo izgleda, gameplay solidan i ne smara, atmosfera je sjajna, muzika daje poseban smek i mozda najbolji detalj igre.

1 Like

Iako je ritam igra, ne moraĆĄ 100% tako da je igraĆĄ, tj igra te ne kaĆŸnjava ako ne ubodeĆĄ beat, u stvari, igranje u ritmu je samo bonus “ali nije moranje”. Odličan game design. Takođe nema checkpointa, gde zagineĆĄ, vrati te par metara dalja i probaj ponovo.

6 Likes

Podseca me na one ludacke Rayman muzicke nivoe :smiley:

2 Likes