Heavy Rain

Slucajno sam naisao na jedan vrlo zanimljiv video dugo najavljivane igre… pa rekoh da ga podelim sa vama,odgledajte… (ne preporucuje se onima sa slabijim stomakom:happy)

srećom komentatori su tu da izvade stvar…

Haha… Koliko li prsta treba da ti odseku da bi se ponasao tako?:slight_smile:

Kako je extra igra…Znaci samo zbog nje vredi kupiti onaj PS3…Mnogo mi se svidja sto ima zilion opcija…

Ona voda na početku videa je fenomenalna, ostalo, onako. Uzeću je kada bude 10-15 eur (o da, dolazi PS3 u kuću :))

Ova igra me zaista nicim ne privlaci da bi je igrao.

uf kako bi je ja igrao… samo kad bi izlasla za xbox… a citao sam nesto o igri i nije klasicna igra, vise kao neki film, nesto, sto te sam vodi a ti samo odigravas neke stvari, ali i dalje izgleda fenomenalno…

Probao demo…meni se nije svideo dok se na primer moj brat odusevio. Slicno kao fahrenheit sa ps2 koji mi je takodje bio meh. Grafika ispod proseka.

grafika ispod proseka??? e to nebi trebalo da je tako… a radio je isti studio koji je radio farenheit…

Ako uzmemo aktuelne multiplatform igre kao neki standard - prosek, ovo deluje losije, bar meni. Doduse, akcenat igre je na atmosferi.

Ja igrao demo i svidja mi se.Grafika je bas fina ali slazem se sa Lark-om da ipak nije nista ne vidjeno ali su uspeli da skockaju jebozovnu atmosferu.

Cek, jel pisac hteo da kaze da je grafika u hevi rejnu ispod proseka, ili u farenhajtu za ono vreme? Ako je ovo prvo, iz koje godine u buducnosti nam pisac dolazi? :slight_smile:

Sa dobrom pricom, i tolikim izborima moras ocekivati malo losiju grafiku. Ali ne znam gde im idu onih 25, 50GB-a.

Dobro ajde da ti ne remetim koncepciju i kazem da je grafika iz demoa prosek. :ruk: Opet moj subjektivan utisak. Jedna od onih igrica: Il si odusevljen ili ti je bezveze. Licno ne dam pare za ovo a ko voli nek izvoli.

Da imam PS3 presao bih sigurno.
Mnogo mi je dobro sto igra nema neki ‘‘odredjeni’’ kraj,vec sve zavisi od samog igraca.Mnogo opcija i stvari koje se mogu upotrebiti,nisam igrao,ali verujem da je vrh.

Ja da imam PS3 garant bi imao sve trofeje, jer dok skupim pare za drugu igru ode godina :smiley:
Inace igra mi se svidja isto iz prletovih razloga.

Pa kupis 7-8 igra to ti je kao da si dao para za jos jednu konzolu preko…:smiley: ili kupis jednu pa je igras dokle je sveta i veka…:hihi

Ne komsija mi ima PS3 pa igram kod njega nekad kad dodjem.
On ne igra toliko, pa kad bi ja uzeo PS3, pozajmio bi koju igru, i imao bi sigurno sve trofeje.

Ja sam presao Heavy Rain i igra je fina:).Mislim prica je ludilo apsolutno i ne mozes da izvalis sta moze da se desi na kraju.Svaki kraj u ovoj igri je neocekivan.Scenario je koncipiran savrseno,samo jos da vidim ovaj novi dlc sa PSN-a koji ce da popuni neke rupe u prici.Mada od ovog studija i dalje mi je najbolja igra Omikron: The nomad soul

Sada cu da se bacim na Metal Gear solid 4 da ga konacno zavrsim:)