Hearthstone - Magni Bronzebeard

https://youtu.be/GXxmHgaJfco

Za sve ljubitelje dwarf-ova stize novi heroj u Hearthstone-u! U pitanju je Magni Bronzebeard a ko je igrao WoW u alijansi sigurno je naisao na doticnog (bar ja jesam)

Navodno, njegova cijena je 10$! Samo za kes, nista gold.

Ne, ovaj hero nece biti “OP” vec bukvalno mjenja Warrior-a (malo glupo da dwarf nosa Gorehowl). Za 10$ dobijate “It’s hammer timeee” i mocnu animaciju za hero power

Enjoy


hammer* time :smiley:

Nek se oni lijepo je*u za 10$ :smiley: Pa bolje je kupiti packove za te pare, ako je neko vec voljan da ih potrosi.

Ali kao da gledam, prodavace se ovo kao halva, kao i svaki iduci heroj koji izadje ( bice ih 9 i svi ce kostati po 10$ )

Čekaj, ovaj heroj je nova klasa, ili je samo kao neki skin za Warriora?

pa…i jedno i drugo. Novi lik ali mjenja, bukvalno, warrior-a. Mislim da ce se i dalje voditi pod klasu warrior a da li ce se onda prepraviti neki spell-ovi, karte, stvarno ne znam

Najobicniji skin za 10$. Svi novi skinovi ce biti golden tj. imace fensi animacije. Eto. To je verujem samo za wow zaludjenike ili one kojima je stvarno stalo do golden portreta.

Ovaj heroj je nista nego $$$ fluff, Nista se ne menja gameplay-wise, znaci iste karte i isti hero power.

Samo sto se dobija novi portet sa novim voice-overima, nova fenci animacija za golden verziju hero power-a, ekskluzivni card back i ekskluzivni border nije plav vise nego slicno izgleda kao card back.

Iskreno ovo ne vredi 10$ u opste, ajde da je 1 “novi” heroj za svaku klasu ukupno 10$. Ovako ce kostati 100$. Payment model za Blizzardove igre je uzasno skup, HotS heroji su bas skupi, a da ne pricamo o njihovim “starter” 3 heroja sto se prodaje za 30-40$. Samo se nadam da Overwatch ne bude ovako skup.

I da dodam, golden portret se samo dobija ako VEC IMATE 500 pobeda sa warrior klasom ( bio Garrosh ili Magni zajedno ).

Evo sa hearthpwn-a: New Heroes are Coming! Magni Bronzebeard Confirmed, New Card Back - News - HearthPwn

[h=4]Hero Details[/h]

  • The portraits come animated by default, unlike the base heroes.

  • When they enter the game, it plays a special animation.

  • Each Hero has a unique Hero Power animation. (Source)

  • The Hero Power border will become golden once you have achieved 500 wins with the class of that Hero. Otherwise, it is wooden. (Source)
    [LIST]

  • Example: If you’ve obtained 500 wins with Garrosh, that’s 500 Warrior wins which would give you golden hero power Magni.

[/LIST]
U prevodu isti ***** dal imas 500 pobeda ili ne-sve je animirano.

Animirano ili ne, i dalje je preskupo. Mada kada im se moze… i ovako imaju MMORPG koji ima mesecnu pretplatu i jos + in-game store gde deru sa cenama.

Pa to je kad ljudi ****ju na Blizzard ko nenormalni. Sa ovim Hearhtstonom su opet navukli ljude i popularnost, a realno od SC2 nisu izbacili nijednu igru. Hearthstone mu dodje ko minigame, pa eno oni (doduse retardi) iz IGN-a pricaju kako je gwent iz witchera bolji od hearthstone-a.

Neverovatno je da i dalje odrzavaju WoW u zivotu, pekovi su preskupi u Hearthstonu, a evo sad prvi put cujem da se nesto placa i u Heroes of the Storm znaci ne znam kako ih nije sramota.

U stvari sta ima da ih bude sramota kad ima budala koje ce da placaju za prastare finansijske modele.

Koliko sam citao na netu nesto bice i neki lik iz wow-a ne znam kako se zove, ali uglavnom neki lik sa dugackim macem na konju tako nesto :smiley:

Aaaaand here we go again :smiley: I dalje placem svaki put kad gledam :