Hearthstone konacno i na Android tabletima! ( +quick tut )

Posto niko nije postavio, evo ja cu :smiley:

Za sad je samo u odredjenim regionima dostupan ( Novi Zeland, Australia bla bla ) medjutim buduci da se mozemo domoci apk i obb fajlova, ovo i nije neka restrikcija. Takodje ako probate na telefon da stavite, javice da nemate ekran veci od 6" i da ne moze da radi. Ima rijesenje i za to.

Pa evo i quick tut :

  1. Skinuti .apk ( link ) i .obb ( [URL=“https://mega.co.nz/#F!n151CTDK!wDWkQITqP2y0_bn6h2Z2yw”]link ) fajlove
  2. Na vasem telefonu/tabletu u root/Android/obb folderu napraviti novi folder com.blizzard.wtcg.hearthstone i u njega ubaciti oba .obb fajla
  3. apk fajl pokrenuti i instalirati ( mozda cete morati da odobrite instalaciju aplikacija sa vanjskih izvora u settings->security )
  4. Pokrenuti i igrati :smiley:

Ko hoce na telefon, tipa Note serija ( sve manje mi djeluje neigrivo, buduci da mi je cak i na tabletu od 7" sve sitno ), proces je sledeci :

  1. rootovati telefon ( proces je razlicit za sve telefone, to vec ne ulazi u ovu pricu )
  2. ubaciti xposed i instalirati modul “App Settings”
  3. ukljuciti taj modul u xposed aplikaciji i naci Hearthstone na listi aplikacija
  4. oznaciti checkbox koji kaze “xlarge-res”
  5. sacuvati i izaci
  6. igrati

Napomena : Xposed ne moze na Android 5.0, tj verzija za 5.0 jos nije izasla, i pitanje da li ce, tako da Nexus 6 korisnici ce ostati zakinuti za ovo. Takodje 99% OnePlus One korisnika javlja da na njihovim telefonima ne radi nikako, cak i sa Xposed, samo se crashuje.

Sad konacno mogu da mucim ljude Priestom i sa tableta :stuck_out_tongue:

Sretno svima!

PS. dobije se jedan classic pack besplatno za prvi odigran game u android verziji, bas kao i za ipad

Well damn. Taman sam se ostavio tog zla, sad opet imam razlog da se vratim… :smiley:

Daj covece igrao sam ko nenormalan heartstone sad me je ovo navelo da ga skinem opet :confused:

Ako ste se ulogovali na pocetku nove expanzije dobili biste 3 besplatna card pack-a za tu expanziju.

Takodje Blizz rece da planiraju i verziju Hearthstone-a za telefone, ali tek sledece godine.

Ja imam problem sa igricom, nemam bas nesto puno prostora na samom telefonu oko 300 mb ali na sd kartici 8gb i sad ja kad ocu da instaliram on nesto otpakuje i samo puni memoriju i kaze da nema dovoljno a pise ako ocete na sd da instalirate da nesto odobrim

Navodno, do nove godine izlazi za sve regione. Sad mogu skinuti igru ljudi u Kanadi, Australiji i jos negdje. Moramo napraviti neki turnir ovdje na forumu :slight_smile:

Ja sam za turnir taman cu krenuti ispocetka sakupljati kartice jest da sam na kompu ulozio dosta vremena ali iskreno zaboravio sam i username i pw :confused:

Gde god da igras, PC, iOS ili Andriod igras na istom nalogu, i imas iste karte. Tako da probaj da obnovis stari nalog.

Onda se ne isplati s grandmasterom igrati… Taj momak je lud u HS. Em igra s svestenim licem, em ima vise zlata od pagana u FC4 :smiley:

Na zalost, HS je jako tesko igrati za dz. Jednostavno malo karata se dobija, tj malo zlata. Ja sam stekao oko 1400 kada je expanzija izasla, spucao sam sve ( pola classic pola GvG ) i dobio sam par solidnih karata, jednu legendary.

E sada ako mislite ali sa dustom mozete da napravite koju god hocete kartu, da ali bez karata / gold-a nema dust-a. Ja imam dusta evo da skrpim jednu epic kartu.

A da ne govorim za Curse of Naxxramas. To je nemoguce uzeti obicnim goldom, to je najbolje kupiti real novcima.

Pa evo recimo ja sam kupio full Naxxramas sa goldom sva krila dakle ( 3500 golda ), dobio par legendaryja otvarajuci packove, craftovao neke itd. Imam skoro sve legendaryje koji mi trebaju ( Ragnarosa, Sylvanu, Gromasha, Al-Akira, Loatheba iz Naxx-a itd ),a nisam ni dinara dao na igru. Cilj je samo konzistentno igrati, Dnevno sa nekih 15 pobjeda ( ukljucujuci i quest ) u prosjeku skupis za jedan pack . 15 pobjeda je oko 2 sata igre, mozda cak i manje ako igras aggro deck ( za Zoo Warlocka ti bukvalno ne treba nista, samo basic karte ). E sad ko igra casual pa ne moze stici 2 sata igrati svaki dan, to je druga prica :smiley:

PS. Ko je dobar u areni (7+ pobjeda konstantno ) moze ici infinite arenu i svaki dan dobijati po minimum 2 packa bez trosenja cak i golda.

PS2. mali tip -> Sve rare i boljeg kvaliteta karte koje ne koristite ( za klasu koju ne igrate ) disenchantujte za dust. Takodje zlatne karte ne znace nista a daju puno dusta, isto ih sve disenchant a ostavite obicne. Tako se brzo skupi dusta za neki full prosjecan deck da se moze fino igrati i zabavljati. Ko je dobar njemu ne treba nijedan epic ni legendary, streameri dolaze do Legend rank-a sa basic spilovima, dakle sve je do skill-a :smiley:

Epa problem je do mene, mene ako uhvati igra, uhvati me i igram je po ko zna koliko sati dnevno. Jednostavno ne mogu da igram po malo, nekih sat vremena dnevno.

Potpuno si upravu sto se tice rare i golden kartica, ali opet RNG je tu i sa packovima je problem, ne znas koje ces dobiti. Ja trenutno imam 3 legendary karte Tirion-a, Mal-ganis-a i Maexxnu sto sam dobio uz onaj prvi wing.

Ama, sacekajte lepo da izadje u svim regionima…

Svojevremeno sam igrao svakodnevno s mageom i mislio da imam solidan kontrol deck. Medjutim, kad god bih naisao na zoo warlocka, bile su strahovito male sanse da pobedim, samo bi me preplavio jeftinom bagrom. Jednom u pet igara mi se posreci da karte koje sam spremio za tu okolnost zaista i dodju kad treba, ali obicno bude dizaster. Nisam tome imao leka.

Najlakse je izbrisati aplikaciju pa skinutu s play store-a kad bude za sve regione. Svakako se igra preko battle.net account-a.

Igrao sam i ja s mage-om. Fin spil karata sam imao ali rouge s onim x potezima mi je bio najgori. Onda svesteno lice pa warlock. Mage vs mage je uvjek bio zanimljiv

Otkako je izasao Naxx, Zoo je dosta izbalansiran zbog jedne karte koju sve jedan non-aggro deck koristi : Sludge Belcher
Trenutno Hunter Deathrattle Deck drzi tu poziciju najbrzeg deck-a zbog Undertaker karte, ali i dalje je OK i igrivo je protiv njega.
Trudi se Blizard da sve izbalansira, da svi deckovi budu viable, a opet ne previse OP

Miracle Rogue ( aka izvucem sve karte u jednom potezu, u iducem zavrsim sa 3 X Leeroy Jenkins ) je nerfovan dosta, Leeroya vise niko ne igra jer je sad 5 mane pa ga je nemoguce odigrati 3 puta za jedan potez, a [URL=“http://hearthstone.gamepedia.com/Gadgetzan_Auctioneer”]Gadgetzan Auctioneer je takodje nerfovan, cost mu je sa 5 mane na 6 porastao, tako da se ne moze odigrati ranije, i u istom potezu ne mozes izvuci toliko karata ko prije.

Sve u svemu, HS sad izgleda mnogo bolje i zanimljivije nego prije par mjeseci. Doguram do ranka 8 sa Hunterom ili Priestom , i onda Control Warrior grind do ranka 5 i tu stanem. Treba jos vjezbe da bi se islo dalje :smiley:

PS PS PS. Mage loveri, Mage je sad bolesno dobra klasa poslije GvG ekspanzije, imaju jednu kartu koja je trenutno najvise OP : Unstable Portal

Daje BILO KOJEG miniona u igri, i smanjuje mu cost za 3. Dobrodosli u svijet gdje je Ysera 6 mane, gdje igrate Tirion Fordinga u mage decku za 5 mane, gdje je sa coinom moguce odigrati turn 2 Illidana itd itd. Evo video :smiley:

Izasao WORLD WIDE! Upravo skidam, navali narode

EDIT :
Upravo isprobao, sve radi kako treba.