Hdd

Zdravo drustvo, odavno nisam zalazio na ovaj forum, ali eto ako mi uspije ovo sto sam naumio, cesce cemo se druziti xD. Inace ne znam je li ovo pitanje vec postavljno, ako jeste onda se izvinjavam. Kupio sam Xbox 360 sa LT 3.0, ali posto nemam drive koji moze da przi XGD3, mislio sam da ugradim RGH. Uzgred ono sto je interesatno da BurnerMax pokazuje da je moj dvd drive “enabled”, ali igre ne rade. E sad me interesuje da li bih npr. mogao da iskoristim 360 HDD ili moram da kupujem eksterni HDD? Mislio sam da kupim USB od 16 GB i preko njega da prebacujem igre na 360 HDD, e sad da li je tako nesto moguce i je li komplikovano? Nigdje ne mogu da nadjem pravi tutorial na netu oko toga.

Pozdrav!

Nisam te razumeo, reci mi jel si kupio Xbox sa hard diskom? Posto ne vidim da si pomenuo, a ne verujem da planiras da prebacujes na 4gb default memorije.:smiley: Sve u svemu, naravno da imas na forumu tutorijal za prebacivanje igara. Mozes to uraditi Lan konekcijom sa kompa bez da kupujes fles ili kopirati preko usb flesa.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sve ovo sto je Vid rekao za usb + samo fles formatiras na fat32 i prebacujes kao bilo koji drugi fajl na pc-u, nema nikakvo dodatno zezanje.

Da, Xbox ima svoj 120 GB HDD, ali me kopka kako da prebacim igru na interni HDD, zar to stvarno moze LAN kablom?

EDIT: BTW u pitanju je prvi model 360 (bijeli).

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/5878-tutorijal-jtag-rgh-prebacivanje-igara-preko-lan-ili-wifi-mreze.html

Moze, provereno. I ja imam isti beli phat model i sve radi preko LAN-a. A mozes i da prebacujes igre i preko USB-a, sta god ti vise odgovara. Na RGH veoma malo stvari ne moze da se odradi. :wink:

Ok hvala :slight_smile:

Znaci kad dobijem RGH konzolu, instaliram prvo FreeStyleDash (moze valjda i preko USB-a to?), i onda pratim ovaj tutorial? Malo banalna pitanja ali se danasnja emulacija razlikuje od one na koju sam navikao (kao sto se vidi veteran je u pitanju… 2007… ostara se :P).

Ako neko dobar radi RGH, on ce ti ubaciti i FSD. Ako nije instaliran, mozes preko usb-a za 5 minuta da ga instaliras: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3551-ubacivanje-xexmenu-1-1-i-freestyledash-3-azurirano.html

Hvala vam puno, stvarno ste super :). Vidjecu ako uspijem za vikend da ga instaliram, nadam se da tema moze da ostane otvorena.