Halo3: ODST

**Općenito **

Dana 22. Septembra izlazi Halo3: ODST! Igrač igrom prolazi kroz epska događanja između događanja u Halo2 i Halo3 u ulozi jedne ODST(Orbital Drop Shock Trooper) jedinice. Osim potpuno nove kampanje dodane su tri nove multiplayer mape.

**Multiplayer
**
Osim 3 nove multiplayer mape dodan je i novi multiplayer mod zvan FireFight. U FireFightu je cilj četvoro igrača da što duže izdrže nadirajuče valove neprijatelja (slično kao u Gears of War2 Horde modu). Kao poseban bonus uključena je također pozivnica za multiplayer beta verziju Halo: Reach.

Priča

Priča nas stavlja u ulogu jedne ODST jedinice između događanja u Halo2 i Halo3. Nakon što _convenants _otkriju poziciju planeta zemlje pokušaju prvo zauzeti New Mombasu u Africi. ODST jedinici je zapovjeđeno da unište convenantski svemirski brod u New Mombasi. Rookie koje je novi glavni i igrivi lik u igri biva odsječen i mora naći ostatak svoje jedinice…

Likovi

Romeo, stručnjak za snajpere

Michael Crespo, Mikey, stručnjak za vozila i elektroniku

Taylor Miles, Dutch, stručnjak za teška oružja

Rookie, novak

Trailer:

Najnoviji video:

P.S. igru nisam igrao pa je ne mogu da dam ocjene

Review je za kada izadje igra…I ja sam hteo da uradim ovo :frowning:

Onda ču napisati najava, btw hvala:)

EDIT: ne mogu promijeniti naslov threada…

Nisi naveo sve clanove squada.
Buck-Vodja squada
Dare-Vodja Operacije

Nema na cemu.

Nisam ih naveeo jer nisam mogao naći nikakve slike od njih:D

btw, thread broj 200 :smiley:

Evo gde su oboje

Evo Dare

Evo Buck

BTW:Ako iko primeti Buck je napravljen po jednom poznatom glumcu Nathan Fillion.Isti glumac je dao glas Bucku.

Bice ovo dobra igra. Covece koliko ce dobrih igara izaci u septembru - oktobru taman kad krenem na fax… $hiiiiiT

oktobar ce biti potpuno lud,nenormalan, paklen mesec.
Tad izlaze sve vrh igre, a profesore to ni najmanje ne zanima:D
Ja cu da pikam dok ne predjem, a skola, ima drugo polugodiste…:smiley:

[QUOTE=prle93;4106]oktobar ce biti potpuno lud,nenormalan, paklen mesec.
slazem se…ja jedva cekam assasina,ali i halo izgleda extra,kolko mogu da zakljucim,mnogo mracnije od prethodnika

Jel ima neko da je presao odst ?
Ako ima taj mi treba
Trenunto sam kod dela gde nalazite stvari sa rooki-em :nasao sam detonator , iskrivljen sniper , neki tamo top . i jos 1 neznam tacno sta
Ostalo mi je samo da istrazim Tayari plaza
Smaram se na youtube vec 2 dana i nista
Neka mi neko pomogne poludecu !

Pa šta te tačno interesuje, jesil’ zaglavio? To ti je prvi nivo, ako se ne varam?

Ninja nisam ja retard da ne mogu da predjem 1 nivo > odavno sam naso recon helmen
Nego kasnije imas 6 mesta da nadjes 6 predmeta tvoih ljudi :
Imas :Iskrivljen sniper , neku pusku , top , detonator …
Ja sam naso 5 predmeta , 6 je u Tayari plaza
To je misija cim predjes onu sto trebas da sacuvas " pelican "
To kad predjes onu misiju da sacuvas ovaj avio pelikan ? Kapiras ?

Zar to nije obavezno (objective) da se nadje?

Obavezno je da bi posle radio neku drugu misiju , ali nema veze krecem iz pocetka da igram :slight_smile:

Вреди прећи два пута… Екстра игра!