Halo više nije trilogija nego saga

Poenta sve priče je: Biti dosljedan samom sebi. Ma šta bilo ko rekao. Da nije Werte, ko bi se zauzeo za XO? :thumbup: Bro :wink:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

Da, werta, samo treba dodaš da je u pitanju Halo Reclaimer Trilogy koji je prerastao u Reclaimer Saga

Ah jbg kad se pogleda sve u svemu nije xo takav primasaj kakvim su ga smatrali u pocetku.Sad malo o halou,da no moramo shvatiti kako je to mlad studio i siguran sam kako ce halo(XO ili 5) biti fantasticna igra jer u halou 4 vidjelo se kako su momci i djevojke slusali i gledali komentare igraca i fanova halo serijala i nastojali ispraviti iliti poboljsati ovu igru tj serijal.Tako da ocekujem mnogo od ovog predatavljenoga haloa

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

po meni Halo 1 je jos uvek neprevazidjen, blizu je Halo 4 dok drugi i treci deo meni nisu ispunili ocekivanja, ocekuju nas sigurno 4 Halo igre na novom boxu, to je dobro jer serijal moze da se dosta dobro razvija i da iskoristi mnogo jaci hardver, Mp je i dalje jedinstven kao i u gersima ali treba da povuku rucnu i da se vise okrenu starijim igracima a ne sirokoj publici… inace dosta je ljudi ostalo da rade na serijalu, nisu svi otisli…

Halo je odlican serijal, meni licno najdrazi serijal u svijetu igara. Kako rece @koza nostra, Combat Evolved je neprevazidjen, nevjerovatno iskustvo. Svaki Halo koji je radio Bungie je meni bio odlican, cak i ODST koji dosta ljudi ne voli, meni se svidja zbog atmosfere i genijanog moda Firefight.

Sto se tice Halo 4, mnogo stvari je uradjeno odlicno (grafika, prica), ali je i mnogo promasaja. Kao prvo, level design je los, tj nije u stilu Halo-a iz Bungie-a. Nema one otvorenosti i osjecaja cudjenja.
Nadalje, MP su sada malo popravili, ali jos uvijek ima velikih problema sa AA i ordinance dropovima, te previse power oruzja u isto vrijeme. Mape su ocajne. Znaci ocajne, uz dodatak DMR-a koji je bio mini snajper na njihovim mapama. Malo ih i ima, a i najcesce se igra na Exile.
Ovaj update sa weapon tuning je korak u pravom smijeru, ali i dalje treba da se radi. I descope treba uvesti, da ne moze neko da stoji preko citave mape i puca kako hoce.
Ostalo je manje-vise dobro, iako mi se ne svidja paleta boja, sve je sivo i zuto, i ne svidjaju mi se Forerunner-i kao protivnici, Covenant mi je dosta drazi