Halo Infinite - Tech Preview 2: 23-26. sep + 30. sep - 3. okt

Videćeš kad pokreneš Infinite na XSX. Teksture, modeli i animacije su korak ispred. Dodaj na to fiziku i zvuk, drugi doživljaj. I to samo za ovo što su do sada pokazali u multiju.

:eyes:

@ph1beropt da, manje su mape, čak su i BTB sića u odnosu na BF, ali i drugačiji tip igara su ipak u pitanju. Novi CoD izgleda isprano i siroto u odnosu na Infinite.

1 Like

Ja iskreno vise ne ocekujem previse od “next gen” grafike, savrseno sam sada srecan sa 60 fps u svim igrama. Neka ih, neka uhvate malo prikljucak sa alatima. Ali bice sigurno bolje od E3 reveal verzije.

Sta je ovo sunce ti.

Aim assist na misu i tastaturi :grinning: ovo ce biti jebenica.

Halo je prvi pravi next-gen shooter. Pogotovo po texturama… :heart_eyes: bez obzira sto neki suprotno trabunjaju…




13 Likes

Ma odlican posao su uradili.

3 Likes

Primetno je bolje od reveala. Sad da li je “next gen” i koji su kriterijumi za taj laskavi naziv, to vec ne znam. Teksture opasno dobro izgledaju, uzimajuci u obzir otvorenost sveta i cinjenicu da Halo nikad nije obarao graficke rekorde. Nije za sprdnju vise to je sigurno. Kreg bi bio ponosan. :blush:

1 Like

Možda nije obarao rekorde, ali Halo igre su uvek bile lepe, posebno kada se uzme veličina nivo i sandbox. Od Halo 5 sve to u 60fps. Ovo sada je itekako korak dalje.

Izlgeda da Slipspace engine tek sada pokazuje šta sve može i najbolja stvar je što će se igra redovno updateovati narednih pet-šest godina. Sve će biti još bolje optimizovano i polirano.

4 Likes

Da, izgledali su uvek pristojno, narocito onaj poslednji na Xbox 360 je izvlacio maksimum iz konzole ako se dobro secam. Takodje su imali lepe viste i alien arhitekturu.

U svakom slucaju ovo je hardcore multiplejer naslov pre svega i gameplay je fokus.

Da, ovo je ipak najbitnije. Džaba ti sva lepota ovog sveta ako je sam gejmplej tunjav, nezadovoljavajući, bez balansa (posebno u mp igrama) ili do zla boga bagovit da nije igriv.

2 Likes

Pa mi sto ne znamo da igramo, eto razgledamo mape… :sweat_smile:

Salu na stranu, te texture su u 120 fps, tako da su stvarno uboli. Kada sam prebacio u Performance Video Mode, nisam osetio neki graficki downgrade, pritom frejmovi kao neko da je spustio rucnu kocnicu.

Primetili smo sinoc sa Lamprdom da Series S nema izbor quality/performance (za sada). Doci ce sigurno kasnije.

2 Likes

Igra ima milion stvari koje bih ja promenio, vecina su sitni tweakovi, ali bez obzira na to, zanimljiva je… Biće slično kao Halo 5, zabavno ali ne baš ono što sam želeo od Halo.
Ali dobro, ovo će se svideti širokim narodnim masama, još je f2p…

Sve u svemu, ja kad pričam o Infinite uvek zvuči negativno, ali nisam razočaran ovim do sada odigranim, čak šta više bolje nego što sam se nadao :smiley:
Ne znam, weird…

hm, ne radi gif iz nekog razloga lol.

Elem, respect :smiley:.

Što respect?

Što sam oduševljen igrom, a ujedno ima i milion stvari koje su mi glupe/nejasne? :smiley:

Da :smiley: :white_check_mark:

Ne znam sta kakis. :grinning: Igrali smo satima zajedno i bilo je zabavno… igra je pravi sandbox. 2 koplja je u svakom smislu ispred H5.

Oprostiću im pomeranje igre od 14 meseci ako kampanja bude bolja od prošle.
Izgleda lepo, ali videćemo…

1 Like

Ja sam siguran da su naučili i tu lekciju od Halo 5, te da je fokus na MC i njegovom putešestviju. Isto kontam da ćemo nakon izlaska, svakih 12 meseci dobijati story DLC, možda čak i ODST tip. S obzirom da je kampanja bila gotova još prošle godine, tim koji je radi sigurno nije sedeo skrštenih ruku.

1 Like

Goru kampanju od Halo 5 tesko da mogu da naprave.

4 Likes