Halo Infinite Multiplayer | Season 5

Ovo ostaje besplatno ili ce se mora kupiti igra

mp je free, kampanja 60$ ili gamepass

1 Like

Igrao sam sad mp malo da probam. Å tekarama sa snajperom želim sve najgore u životu, takođe i onom Å”abanu Å”to trči sa onim mrtvim mačem ili Å”ta god da je pa pokolje ceo moj tim (ja sam mislio da sam ja noob) s leđa i od 4 lika niko se ne seti da se okrene. :joy: Kad sam to izbacio s grudi, sad mogu da kažem da je igra super (ebale ih one 10 sec Å”to moram da čekam svaki put, oladim se od akcije za to vreme), zvuk oružja i generalno svega je super. Grafika odlična, i nisam naleteo ni na jedan bug. Ispolirano na max. Svaka čast. Igram za sada samo one male mape.

Edit: dok sam ovo kucao, naleteo na bug. :joy: Ceo interfejs nestao, nemam niŔan ni info ni niŔta celu partiju.

1 Like

Ja sam dosta igrao. Nekako mi posle 6vs6 Halo MP izgleda ā€˜praznoā€™ u pojedinim modovima ALI je topina. Rđav sam, samo mi dajte nekih 300 sati u igri možda se popravim :rofl:.

U stvari ovo je najbitnije, gejmplej je toliko dobar, da čak i ako si loÅ”, želiÅ” i dalje da se krljaÅ”. Igrao sam samo Quick Play, nisam siguran da li ću uopÅ”te pipnuti Ranked.

Big team battle je extra

Ja sam odmah uleteo u ranked :rofl::rofl::rofl:
A prvi put u životu igram Halo multiplayer :rofl:
Ja se zaletim među njih Å”ibnem dve bombe gledaju ovi moji sta ova budala radi?!?!?
I na kraju skontali sta radim samo idu iza mene, ja dve bombice buć oni svi mene na niÅ”an, a ovi moji iza samo počiste, a ja dobijem assisted :rofl:

1 Like

Odigrao tri meča u Quick Play. Dva puta bilo ono ā€œzadrži loptuā€, a treći meč je bio sa osvajanjem pozicija.
Tu sam se već malo snaÅ”ao i meč zavrÅ”io kao drugi.
Ne znamā€¦obećava, ali svakako treba igrati sa ekipom i konsolidovati redove.

3 Likes

Ovo je sandbox, ovo je Halo!
Smisao je u sandboxu, u kontrolisanju mape, a ne u lodout-u sve na gotovo.

Pure fun, obozavam Infinite :heart_eyes:

3 Likes

Tek ćeÅ” polako, bukvalno Å”ta pomisliÅ”, moze! Iz sličnih razloga je BoTW tu gde jeste.

1 Like

Nije loŔe za nekog ko prvi put igra Halo MP :sweat_smile:

1 Like

Doslo mi drustvo kuci, nista od mene vecerasā€¦ā€¦

jebo ih onaj ko ih sastavio :sob:

1 Like

Menjaj drustvo ā€¦ :smiley:

1 Like

videcu da se posvadjam s njimaā€¦ ako je ikako moguce :joy:

sutra 24/7 igram jebem mu sunce i vikend.

mozda bi mogli i killzone sutra :joy::joy::joy:

2 Likes

Igrao ja danas oko 11:30 (po mom vremenu), nigde nikog. Užas :crazy_face:

1 Like

Evo ja krenuo da skidam na pc multiplayer, nikad prije nisam igrao Halo igre.
Bas me zanima kako ce biti, kako ce moja 1050 ti proterati to.

Ajmo malo kritike, nexu o battle pass to bruji internet to svi znaju da je krÅ”ā€¦

Ovo mi smeta i to je posledica f2p ne za Halo nego generalno. Iseku ti content, pa ti ga daju na kaÅ”ičicu kao DLCā€¦

Ovo je nekad bilo must na launchu.
Eto taj infection ima veliku bazu igraca, sto je toliko teŔko bilo da bude u igri.
To je mod gde imaŔ mač, bocneŔ drugog i on se prebaci u tvoj tim. Easy as that.

Ali avaj, moderan gaming :blush:

Ali nema veze, bice svega gameplay je 10/10.

Jel ima Custom Games ili ne?

haha kako cool stvar :smiley:

2 Likes

Mislim da su juče rekli da će već od nedelje biti prve promene u vezi progression sistema, kao i planovi za njegovo buduće unapređivanje.