Halo Infinite - Campaign Overview / danas u 15:00h

Iz vedra neba 343i postavio YouTube Premier za Halo Infinite kampanju. Oko 6 minuta bi trebalo da bude dugačak video.

8 Likes

Gde si nasao info za 6 min?

Našli su drugi, valjda kad guglaš video u youtubu, prikaže dužinu, tako nešto.

1 Like

Da, kada ukucas naziv videa, izbaci duzinu. Isto tako smo unapred znali duzinu BF i ostalih trailera.

1 Like

Mislim da ćemo danas videti nešto slično ovome, samo vezano za kampanju:

I da 15. novembra dobijemo deep dive (em 20 godina od izlaska Halo, em oko tog datuma igra treba da je u Gold statusu).

1 Like

Bogo moj kad će decembar :fire::fire::fire:

4 Likes

Hmmm poznato…:grinning:

Battlefield Ti GIF by NVIDIA GeForce

Inace solidan trailer, za kampanju ne moram vise da znam samo da drzimo palceve da je dobra. :crossed_fingers:

5 Likes

TOLIKO

6 Likes

Isto <3

Au ne mogu da se oporavim….

UVAU

Onako trejler, više volim one režirane da ti dignu hajp do neba :rofl:. Svet mi i dalje deluje praznjikav, posebno što sada igram Valhalu i uzviam u svoj onoj raskoši. Već vidim sporednu misiju, idi i uništi, samo se nadam da neće ići po receptu većine i samo nepotrebno produžiti igru… A ove vratolomije su mi ok u MP, u SP ne vidim poentu kad igram protiv tupavog AI. Čekam utiske fanova, ja verovatno nisam merodavan :rofl:

1 Like

Banujte ga, terajte ga odavde!!!

Vidim da fanovi u komentarima padaju u nesvest, tako da kontam da im se sviđa :rofl:. Ok, ja je gledam kao i svaku drugu igru, lepo to izgleda, ali nisam pao u nesvest, fanovi su verovatno na aparatima.

@xX8Lampard8Xx opusti se, bitno da si ti zadovoljan :rofl:

2 Likes

Ali najezio se brat :joy: ovako se nisam najezio od kad je Srbija usla u finale EP 2014 u basketu :joy:

čuj naježio, izdrk’o triput… :grin:

3 Likes

Samo da je nama @xX8Lampard8Xx zadovoljan, lako ćemo sa ostalima.

Gledao upravo 4k snimak na TVu. 60fps ko po puteru i Halo napucavanje je :fire::fire::fire:. Light RPG elementi sasvim ok, mapa poooveća, idi gde goželiš, radi šta god hoćeš, pozivaš vozila koja ti odgovaraju, prezabavan sandbox + grapling hook, raznovrsni protivnici, sve na mestu.

Pri tome Zeta Halo izgleda prelepo, jedva čekam da vidim pustinju i snežne delove prstena.

Ti si sve to video i u prvom gameplay-u od pre godinu dana :rofl:. Šalim se malo, lepo izgleda, samo da više izadje.

1 Like

Samo sam kopirao od prošlog jula lol. Mada sam tada najviše blebetao o dynamic lighning i koliko može da napravi razliku. Više je nego očigledno koliko prošle godine neke stvari nisu bile na svom mestu:

I još :heart: za:

1 Like
1 Like

Lepo izgleda, još samo da napokon izađe :smiley:

1 Like