Halo 5: Guardians teaser site odbrojavanje

https://youtu.be/V9D2HzbT9Pc

Jel video neko sta je krenulo nocas u 2? :slight_smile:
Krenula je audio serija kao nekog novinara koji je dobio pristup svim bazama podataka da istrazi sve moguce o Master Chiefu, da pokusa da sazna gde je. Epizode ce da izlaze svakih 7 dana (nedeljom). Ova prva je trajala krace od 3 minuta. Ne znam koliko ce epizoda biti.

To je ono što se vidi i čuje ali ima dosta toga skrivenog, ali biće sigurno otkriveno u narednom periodu…

Jel poslusao neko novu epizodu? Voleo bih da prodiskutujemo nesto, neke stvari mi nisu skroz jasne.

Šta konkretno?

Nije mi bas jasan onaj deo sa onim zarobljenicima i ispitovanjima i pobunjenicima. Ko tu koga ispituje? Mislim, znam da je Spartan projekat napravljen zbog resavanja gradjanskog rata, ali ne znam nista vise od toga, posto nisam citao stripove i knjige.

Mislim da je ranije bilo na nekim torrent sajtovima baš dosta halo stripova, oni dosta pojašnjavaju zbivanja pre samih igara a i između njih, ovako je sve malo teže objasniti…

Rado bih napisao, ali nisam gledao seriju, pa ne znam sta se tamo konkretno desava. Knjige sam gotovo sve procitao, bar sto se tice Covenanta, dok sam dio sa Forerunner-ima tek zagrebao

Napisaću, nije problem, ali će trebati dooosta vremena. :slight_smile: Mogli bi tako za još neke serijale.

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

Bas dosta vremena je potrebno da se sve pojasni i sigurno neke stvari i dalje nece ti biti jasne…