Halo 5 Guardians MP Beta Trailer

Tacno sam se zabrniuo kad su rekli “It’s not about winning”, ali…

https://youtu.be/4KKWsPZjjjQ

Ali što ono kažu ipak jeste… :slight_smile: Za neke beta već sutra pocinje, i traje 3 dana… Inace jedva čekam da zaigram ovo…

Jel sam ja jedini koji je ravnodušan? Nisam video ništa zbog čega bih rekao: Moram da imam ovu igru. Hype mi je defintivno umajen za Halo serijal nakon četvrtog dela. 343, I’m out.

Nema ordinace dropova i MP su razvijali u saradnji sa vecinom najboljih Halo igraca? :slight_smile:
Bice competitive, ako nista drugo. Cinik u meni govori da nije slucajno do sada svaki beta mec zavrsavao rezultatom 50-49, ali dobro, Halo je to. Jej.

Ne postoji druga igra koja je tako competetiv kao Halo, svi startuju sa istim mogućnostima i oružjem pa ko ispadne bolji.Halo 4 je jedino to zeznuo,plus dizajn mapa je bio uglavnom loš…

Wait, da li je i pre postojao ovaj in-game commentary koji je očita kopija in-game komentatora iz Unreal Tournament igara?

Iako slabo konzumiram mp u igrama, meni se opasno svidjaju ove nove vestine, cak i ovo pentranje po ivicama…jbg to je evolucija mp-a gde kretanje ispada najbitniji faktor. U godini Titanfalla, Advanced Warfare-a i Destiny-ija, 343 treba da postuje Halo legacy i da ne ubace sprint npr., ma daj, zasto onda Bungie nije ispostovao sopstveni legacy i izbacio sprint iz Destiny-ja ._. Daj mi mogucnost i da letim (hipoteticki receno :smiley: )dokle god protivnik moze isto, ili ima neki kontra potez na drugoj strani jednacine. Balansiranje je sve! Isto razmisljam i za ADS…

Kljucna stvar jeste to startovanje meca sa istim mogucnostima, i u tom delu mi je drago sto se 343 vraca korenima. U takvoj situaciji pitanje pobednika odredjuje samo skill i teamwork, sto je valjda i poenta kompetativnog multiplayera.

off topic: ja da se pitam, uveo bih i ovo pravilo i u racing igrama (makar kao izbor), svi startuju sa istim automobilom bez ikakvog tjuninga…pa onda da vidimo gde ko stoji :smiley:

To je jedan od zastitnih znakova Halo serijala.

Evo jedna dobra sprdnja :smiley:

Uskoro krece stream za Halo 5 MP Beta, idemooo

Graficki izgleda predobro…

Sent from my phone using Tapatalk

Izgleda baš onako kako treba…

Pre-load za betu bice 28-og u 19h po nasam vremenu, a beta pocinje sledeceg dana, znaci 29-og u 18h.

Source: https://twitter.com/JoshingtonState/status/547807812588302336