Halo 4: Forward Unto Dawn Premieres


http://forums.xbox.com/xbox_forums/b/community_blog/archive/2012/10/05/halo-4-forward-unto-dawn.aspx

Ko nije pogledao

Još jednom se pokazuje koliko su ovi live action filmići 10x u odnosu na hollywood shit. lepo, svake nedelje do Halo 4 izlaska ćemo dobijati po jednu ovakvu bonbonu.

Ja sam odgledao i mnogo dobro izgleda jedva cekam da vidim sledecu epizodu :dada:.

Posebno zadnja scena, inace ne volim cliffhanger-e, ali ovo mi se svidjelo

Mislim nije bas, znamo svi sta ce se desiti :smiley:

Evo i druga epizoda :smiley:

Ko je čitao Halo roman, trebalo bi da mu je ime Silva poznato :wink: Ima osoba sa tim imenom i u Halo CE, mada se na kratko pojavljuje

Epizoda 3

Spekakl. Mislim da je vreme da snime jedan full film.

Svidža mi se ideja!

Mislim da treba da šalju uz Limited Edition neke Uncut verzije sa svim epizodama, da bude kao film

EDIT: Evo ovo je kao jedna stvar uz limited edition
“The 90-minute extended edition of the ViDoc, Halo 4: Forward Unto Dawn

Je li mi se cini ili je u episode 2 na 5:02 Frank O’Connor?

Svaka im čast kako su uradili epizodu, jedva čekam da vidim extended verziju, ali i veliku borbu na kraju

Aooo,kako ovo ubija…nisam odavno gledao nesto ovako dobro !!! :da:

Hunters :rock:

Auh, svaka im čast, nadmašili su po meni svaka očekivanja, naročito u pogledu borbe. Jedva čekam da vidim Extended Cut :smiley:
PS Svaka im čast što su ubacili Kelly i Sama :rock: Kao i za Hunetere :rock:

Borba sa hunterom je priceless :slight_smile:

Nadam se da će u extended verziju ubaciti i borbu sa prvim, to bi bilo zaista sjajno :emoticon-0100-smile

Woah! Kakvo finale!

U ovim epizodama ima 25 minuta a extended ce trajati 90…

Kako 25 minuta? Pa Extended povezuje sve epizode u jedan film, koji traje 90 minuta, ovde sigurno ima preko sat vremena, sto znaci da onim mogu da dodaju maksimalno pola sata, nadam se da će ubaciti više Master Chiefa, ali će verovatno scene sa Laskyjevim bratom, sa squadom i sa onom Sylvom, jer je u Forward Unto Dawn poenta o Laskyju, ne o Master Chiefu