Halo 3 ODST leaked

Ajao ne mogu da verujem. Upravo ga uploaduju na MU na xbox360iso. Super, napravicu dummy acc i igrati dok ne izadje.

2 diska. Prvi ODST campanja i firefight a drugi disk halo 3 multiplayer sa svim starim i novim mapama.

Cim izadje postujem linkove da ne traze ljudi posto verujem da i drugi osim mene ocekuju ovu igru. Kazu za nekih 9 sati, tako da cim bude javljam :):):slight_smile:

Pu je,prestigao si me :smiley:

Brutalna vest.:smiley:

dobra vest…ali dummy acc? oni kad te banuju,banuju CELU konzolu,nije problem u nalogu,vec zabrane toj KONZOLI da se veze na live,pogledaj jos malo,mada mislim da sam upravu…99.4566872891%

Da banuju samo account niko nebi imao problema sa Liveom,jer bi mogli napraviti drugi
Ja mislim da banuju ip od konzole,tako da nemoze nijedan acc sa nje da ode na live::cool:

pa ti promeni ip i opet igraj :slight_smile:

banuju te po serijskom broju CPU procesora.

zato promenis procesor, stavis quad core da brze radi i opet se igras na live-u :smiley:

Inace, mislim da cak ne mora ni novi account da se pravi da bi se igrao novi halo samo ne sme da se povezuje na live tokom igranja. Niko nece gledati spisak igara na profilu i banovati na osnovu toga, isto je bilo i prosle godine kad se fallout pojavio skoro mesec dana ranije i niko nije banovao moju konzolu.

Treba voditi racuna o tome da se ne igra pre zvanicnog izlaska jer je Microsoft posebno bacio oko na ovo…

Stvarno ne znam sta je problem strpiti se par dana, pa makar i mesec dana… A sta kada vam ugase live… pfff cemu onda konzola, bolje je sacekati…

jel se igra uopšte negde nalazi za skidanje?

:rolleyes: Pa napravis dummy ofline account i igras na njemu bez live-a a kad hoces live odes na tvoj glavni acc, u mom slucaju VOJVA. Kad zavrsis obrsise nalog i obrises ceo cache folder u boxu, jeste da ces morati ponovo da downloadujes update ali oni su mali tako da nema problema :slight_smile:

PA mozda,mada nisam bas 100% siguran,verujem da moze ovako,mada se ja ne bih razmisljao,ko ceka,taj i doceka:D:D:D

ARGH, ovaj gari sto je uplodovao na ftp server je uploadovao sve fajlove osim 67 :eek: Pocinjem da se pitam da li je stvarno mada verovatno jeste s obzirom da je prodano stotine diskova u francuskoj :rolleyes:

Stephen Toulouse of Microsoft’s XBLA has taken to – again, the very active social updater today - Twitter to clarify that good ol’ MS will NOT be banning those who can’t keep their Halo 3 ODSTs in a tight wrap until official release.

“We [Microsoft] will not be banning legitimate customers from Xbox LIVE who play early.” He also added in a later Tweet, “However, if you have Halo ODST achievements and haven’t played the game, prepare for a gamerscore reset.”

However, if you have Halo ODST achievements and haven’t played the game, prepare for a gamerscore reset."

Sta li mu ovo znaci? Da ce provaliti ako se igra na drugom accountu?

Video sam onaj text, svi ga postuju na xbox360iso.

Nemam pojma sta im to znaci? Kako mozes imati achivment bez igre? Nema smisla :rolleyes:

mozes “hakati” svoj account da imas sve achievementse…povezes hard na PC, iscupas account i edit: jos lakse sa profile editorom u Xplorer360 nabacis sve :smiley:

random slika sa neta ali to je to
…a ako nemas igru a hoces score onda verovatno ostaje samo hex edit.
U svakom slucaju preti score reset.

Da znam to ali ti da bi uopste imao podatke o achimentima moras barem jednom ubaciti disk u konzolu i pokrenuti je tako da to nema smisla :slight_smile:

Ovo je dobar nacin da ti banuju gamertag posto dosta kontrolisu takve stvari

Ja zaradjujem svoje achievement-e na pravedan nacin…Necu ja tu nista da hakujem:D
Ma,mislim,to je MS,oni su zeznuti do koske:D,ja se ne bih kacio s njima…Moja preporuka je,sacekajte ljudi…;):cool::smiley: