Gubitak WOW naloga - obavezno pogledati

Ovaj momak je 5 minuta pre snimanja klipa saznao da mu je mama izbrisala wow nalog…njegovo ponasanje je slicno onome sta bi ja uradio da saznam da mi je neko izbrisao achievemente.

https://youtu.be/YersIyzsOpc

Realno.Moje ponasanje je bilo isto ovako kada sam izgubio 87%fajlova sa mog racunara :confused:

ovo nije normalno… WOW je bolest…

Ovo je realno zalosno, nije nikako smesno.

Daleko je ovo od normalnog ponasanja. Da se neko ovoliko iznervira zbog neke igre, to ne mogu da shvatim.

To se zove histerija ! Ja sam mog sina izlecio od toga dok je bio mali .>::angel

Gledao sam taj klip jos pre dve godine, kad se pojavio. Najbolji mi je kad si uzme daljinski i gurne u dupe(1.10 min) :smiley: .Sta reci nego ovo je bas bolesno ponasanje, a i malo je reci bolesno…

Ne znam zasto, ali kao da sam gledao Eric Cartman-a :smiley:

Njegov brat koji je i ovaj klip snimio ima posebnu stranicu na youtube-u gde izbacuje s’ vremena na vreme klipove kada njegov brat poludi. Ja sam odgledao sve klipove, i moram da priznam , neki su mi bili smesni ali neki su i zabinjavajuci.

On je prosto sproveo u delo ono sto bi svakom hardcore gameru palo na pamet da mu neko izbrise deo zivota:) 90% nas bi to zadrzalo u sebi ili resilo sa par urlika ili udaraca pesnicom u vrata, a ovaj majstor je doziveo nervni slom.

Lika samo jedna rijec fino opisuje, debil…

successful troll is successful

Evo jos par klipica gde Steve “poludi”.

Jos jedan dokaz da je wow gori od droge.

Hihihi,slicno ovako je moj komsa pre dve godine dok je jos studirao ludovao jer je pao na kladionici nesto vise od 200 000din. u zadnjih 20-tak minuta zadnje utakmice.Ono cela ulica ga je cula,ljudi poceli da izlaze u dvoriste da vide sta se desava,jedan lik sto prolazio zvao policiju,ko zna sta je mislio da se unutra desava kad se on onoliko drao,ludovao znaci kad bi ga neko posmatrao sa strane sve i svasta bi mislio o njemu,a lik je zavrsio pravi faks sa vecinom 9-ki i ponekoj 10-ki i to sve u roku…

btw. sad se setih za drugara,sta bi on uradio kad bi izgubio 1500h u LoL-u,a i tek sto je ovako zivcan:tmi:

…AJoooooooooooojjjjjj. A mislio sam da sam ja zavisnik? Boze,hvala ti na ovoj pameti sto mi ostade, i na ovoliko gaming casova i gaming sesija pred mojom xbox, xbox 360, ps2 i ps3 konzolom, kao i pred mojim, sada pomalo zastarelim pc-em, koji mi jos uvek nisu oduzeli pamet. Neka je slavljeno ime tvoje dok god mi pamet ova( koliko god perverzna i pomalo (ne previse) nastrana bila) jos uvek radi svoj posao. Amin.

nadam se da ovo ne krsi neka pravila na forumu, i nisam zeleo da uvredim bilo koga nepravoslavne veroispovesti.

Ovog lika nisu tukli dok je bio mali, a trebali su i to dobro da ga lemaju.

Da, za dosta ljudi jeste. Meni je meh, igram cisto iz zabave, a postoje neki ljudi kojima treba zabraniti prilaz WoW-u.

Kontam lika sto je poludeo za obrisan acc ali neznamo sta je imao na njemu,ali ovako histericno LoL. :slight_smile:
Nezaboravi sve te potrosene sate sedeci za racunarom.
Mada ovakom histericnom ponasanju netreba zabraniti samo WoW to treba zabraniti prilaz Pc-u Xboxu-u…

Potpisujem…
Neznam dal si pogledao ova 4 klipa gore sto sam postavio, isto o tom liku(Steve-u) se radi, tacno se vidi da je klinac neki RAZMAŽENI bogatas…