GTA V zauzima 50GB?

Thanks to user daltontigerboy from GTAForums, we’ve learned that a pre-order page for GTA V on PS4 has appeared on the European PlayStation Store. The page, pictured above, lists a minimum save size requirement of 50 GB – that’s pretty hefty!

This will make GTA V the largest PS4 game so far, coming in just ahead of Wolfenstein: The New Order. Wolfenstein has a minimum save size of 48 GB. Another large PS4 game is The Last of Us Remastered, at 43.5 GB.

For a better comparison, the PS3 version of GTA V lists a minimum save size of 18 GB. The Xbox 360 version was 16 GB, so we can assume GTA V for Xbox One will be around the same size as it is on the PS4.

50 GB is massive! Most of the space will probably go toward the many enhancements, but it’s still a big jump. What do you think about this discovery? Might be time to upgrade that next-gen hard-drive…

[SIZE=1]GTA V is Largest PS4 Game Yet at 50 GB[/SIZE]

**** ih 500GB HDD… Minimum 2TB bi trebalo.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

A još i obavezni i standardni Day One Patch… A dobro, nisu ni na PS3 bile male igre. Pogotovu pri kraju generacije.

Nisu stigli da isprave pa day one patch nekih 10GB… Nije ki jasno sta rade sa teksturama i zvukovima jer wav ? Stvarno tu nesto ne stima.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

50 + 18GB za save pa sta pamti tu suncemupoljubimzarko!!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ne, ne, na PS3 je 18 GB :slight_smile: A i oni kažu save, iako misle na instalaciju na HDD.

Ne racunaj ni na kakvih 500 GB, jer su korisniku na kraju iskoristiva 409 GB. :lol:

Znam to od 2005-te sto se tice konzola, ne brini .______. :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Pa i na ps3 nije mnogo manje. Čini mi se 15tak giga game folder raspakovan i game data 18. Ali 500gb da nije premalo jeste, pogotovu za nas što uzimamo digitalne kopije preko sharea

Mada ruku na srce, realno ne igrate vise od pet-sest igara odjednom, jel da? Samo sto smo navikli da trpamo i ne mislimo. Da tako kazem.

Ne znam kakva je situacija sa tim fantomima, evo kaze jahalang da ne smeju da se brisu, ali svi volite da trpate gomilu igara, a ne igrate nista. Koja je poenta natrpati 10 igara pa ih igrati po 10 minuta. Ja na X360 imam NBA 2K15, FIFA 15 jer se stalno igraju, Forza Motorsport 4 jer je dobro kada dodje drustvo, GTA V jer buraz voli da ide po gradu i tuce kurve, a ja imam samo Halo Wars. I jos 3 XBLA igre koje zauzimaju smesno malo memorije. Igram jednu igru, i kada je zavrsim - brisem. Sto se tice PS4, uvek mozete da stavite veci HDD. Sto se tice XO, uvek moze da se prikaci eksterni HDD na USB. I resen problem. Ionako skoro svi ovde imaju eksterni HDD.

pa jedino je i problem taj fantom,sa nosiocima mozes da radis sta hoces,a tek sa guest nalozima imas sve mogucnosti i sva prava nad acc-om…