GTA 5 potvrdjen release date Xone,PS4,PC

Uh, izgleda vrhunski. Igrace se ovo u januaru a mozda i ranije, ukoliko uzmem next gen. :slight_smile:

Steta sto uz grafiku nisu malo i igru doterali :frowning: daleko od toga da je losa ali ono, nema impact jednog san andreas ili vice cityja

Upgrade je OGROMAN jbte,a navodno da oni koji su vidjeli igru na gamescom-u iza zatvorenih vrata je bio 45-minutni GP gdje ljudi nisu vjerovali da se radi o istoj igri koliko je grafika i ostale djidjabaje izmjenjene.

Ali na PC-u ima da izgleda jos bolje, definitivno, vec dugo PC gameri placu za ovom igrom.

Jel ih imalo na x360 i ps3 ? :smiley:

Ja nešto ne mogu da se setim… Bilo je divljih mačaka u brdima, a ovih malih ne :slight_smile:

Bilo: zmija, vrabaca, buba svaba, ventilator, akumilator, drakula :slight_smile:

Naravno da ne, dosta tih detalja je iskrajcovano zbog snage konzole.

^
A nindza kornjaca ? :smiley:

Ja dok sam igrao ne secam se da sam video pa zato pitam :slight_smile:

U AC IV je bilo mačaka koliko se sećam, u GTA V mislim da nije…

Uzimam ovo samo zbog macke… Next gen is here

Moras da ispostujes avatara :smiley:

Nerazumem kakva je to glupost da u niko neće ovo uzimati za PC u januaru jer će 2015. biti previše blokbustera. U januaru baš nema ništa da se igra, i GTA V će tada baš fino da legne. Tako da mislim da će prodaja biti ogromna, jer će PC igrači konačno dobiti ono što zaslužuju, a to je ULTIMATE EDITION, bar što se grafike tiče. Jedva čekam! :slight_smile:

[SIZE=2]Ne [/SIZE][SIZE=2]mogu docekati [/SIZE]:heart: