Greske pri rezanju

Krenem da rezem igru, sve prema uputstvu i ne dodje ni do 10% i izbaci mi ovu gresku:

http://www.dodaj.rs/f/46/e3/1iDlj4rl/greessskaa.jpg

Koristim poslednji ImgBurn i sve imam podeseno kao sto je ovde po tutorijalima. Do sada sam 5 diskova upropastio i isti problem imam. Sta da radim ._.?

Ovako druze, mislim da ima vec dve, tri teme otvorene u vezi te greske, ukljucujuci i moju temu. Ali nema veze. Jedan lik sa ovog foruma (malac mislim da mu je nick) i ja smo imali slican problem, meni je slicnu gresku izbacivao. E sada, kod mene je bio slucaj da je rezac bio falican i nije radio kako treba, iako je bio kupljen pre petnaestak dana. Desava se. Zamenio sam rezac i posle toga igre su radile i rezale se kako treba. Ne kazem da imas isti problem kao ja ali ukoliko nastavi da ti izbacuje takve greske, onda ga definitivno zameni.

Rezac je kupljen pre tri dana ali bas cudno… ni jednu igru sa njim nisam uspeo da nareyem a sa starim rezacem mi je uspevalo, jos sam ovaj i flesovan kupio…

Probaj da narezes jos jednom, pa vidi kako ce to proci. Inace, koristi Verbatim diskove, za svaki slucaj.

Verbatim UVEK koristim inace mi je rezac “upropastio” 6 diskova tako da mu zamena sutra ne gine :slight_smile:

Javi sta si uradio, kada zamenis rezac. :wink: