Greška 80010514 ne mogu da se registruju trofeji!

Napisqo sam vrc sta isprati lepo, za cfw 3.55 stavis rogero 3.55 v3.7

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ok ,brate probaću sve kako si reko ali neverujem da će da upali.

ja stvarno ne mogu da se ponavljam vise, koji si moj stavljao i Habib i ostala sranja i slicno

programator ti isto radi sto i ti sada, ne moze on da ti resi nista drugo, znaci nesto si po***** tvrdje a neces ili ne znas da kazes sta

Trenutni CFW je rogero 3.55 v3.7 odradio sam sve što je rečeno ,i pokrenuo igru greška je i dalje tu ,molim za adresu na PM momci da vam pošaljem konzolu ,ja više nisam pametan…

jel to radi na jednu igru ili na svakoj?

btw ja ne zelim da radim tu konzolu vec sam ti rekao

Na svakoj osim prastarih igara kao što je COD3 koje nemaju trofeje te rade ekstra ,GTA 5 nekim čudom radi …

dakle lose skinute igre, jos ako si im cackao EBOOT file onda nije ni cudo

Mogu da skinem igre ponovo to mi je bar najmanji problem ,probaću pa šta bude…mada čisto sumnjam.

Brate mili ti si nekada imao 3.55 sa eboot fixevima, ubacivao si svakakve stvari seto fw gore dole, da li si nekada otisao na 3.55 ofw uradi dehash pre ofw ako nisi, posle toga rogero 3.55?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Ako je eboot fajlove cacka trebao bi biti crn ekran pri pokretanju i da zablokira konzola a ne da prijavi gresku (bar je kod mene bio takav slucaj)

Uradi update igre iz multimana - skines update, instaliras ga kao .pkg file iz XMB-a (kad skines dace ti Multiman opciju da instaliras iz XMB i ides na Yes) kad to zavrsis pokreni igru. Trebala bi raditi AKO je do EBOOT-a

Sta si sve radio na toj konzoli, nepotrebno, cudi me da i radi ikako. Al bas nikoga nisi htio da poslusas kad smo ti govorili

Upravu ste momci eksperimentiso sam mnogo i na kraju mi se to obilo o glavu neka ovo bude primer ostalima ako bespotrebno čačkaš mnogo naćićeš đavola kad tad,ako je dehash ustvari Qa Flag odradio sam to.
Test igra je heavy rain taze skinuta juče sa BCG pokrenuta sa taze formatiranog fleša ,odradio sam i update igre ,međutim i dalje izbacuje grešku ,nemogu da verujem ako neko ima još neku ideju što nisam odradio neka predloži …

Pa probaj sa internog hdd i ukljuci BD mirror…

PS3 mi pokrene igru ,kod nekih stigne i do main menija a posle 20 - 30 sekundi od pokretanja igre mi izbaci ovu grešku posle koje jedina mi je opcija OK i povratak u XBM.
Nije mi problem pokretanje igre.

Posle pregledavanja mnogih foruma ,dosta ljudi je imalo problem identičan mome ,niko nikad nije našo rešenje za ovo iako su pokušali sve moguće trikove i fore.
M007P dali prihvataš da pogledaš konzolu ( jer je studiovpc odbijo ) iako mi se čini da je situvacija beznadežna ,ko zna možda provališ nešto ipak imaš mnogo iskustva .

Šta je rsod fix ,jedan član foruma ps3 hack reče da bi to možda bilo rešenje mog problema ?Čito sam po netu u vezi toga ali ništa mi nije jasno koja je funkcija toga ?

Napravi ti nauku od ovoga…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

RSOD fix je izlazak iz red screen of death moda, tj izlazak iz factory service moda, ako se dobro sjecam. Ako nemas crveni kvadrat u desnoj strani ekrana, to nije za tebe

RSOD dobijaju konzole koje imaju bad sector na NOR chipu, to je bypass :slight_smile: Jedino da se otkloni RSOD je da se stavi novi NOR chip i napise Fw opet.

Brate dali može da središ ovu grešku 80010514 na programatoru ili već nekako ili da dižem ruke od ovog mog PS3 što se igara tiče i gledam samo filmove i serije pomoću njega ?