Grand Theft Auto V

Single player sam mislio.

Al nas zajebavaju iz Rockstara sa ovim tizerima VI:

Možda tizeruju ovim mesecom da će trejler/novosti izaći u nedelji između 14. i 22.10.

Mada znamo dobro, ništa od toga.

1 Like

Šuška se kraj oktobra. Mada se šuška već 5 godina u nazad. :sweat_smile:

1 Like

Treba nam neki stručnjak za mesečeve mene, da nam kaže tačno kojeg dana u oktobru će mesec imati izgled kao na fotografiji iznad :joy:

1 Like

Evo da odgovorim sam sebi, izračunali su da najava stiže sad u utorak 3.10. Meni realnije deluje da će to biti u kasnijem periodu oktobra.

3 Likes

Kakve kalkulacije i teorije :joy: Kontam da Nasi stižu poruke u inbox sa pitanjem koji je to mesec na slici, da li je venera u poravnanju sa neptunom. :joy:
Ovi iz Rockstar-a sede i plaču od smeha :joy:

1 Like

Vredi li ponovnog skidanja igre…? :thinking: Ili je tipa jedna misija nova i to je to.

Udjem na twitch i vidim Grand Theft Auto V 232K Viewers, ja mislio kako su najavili 6 da ce pasti popularnost petice, ovo jos veca…

Evo sad je 237K…

1 Like

Gta 5 nikad nije ni usporio, njima i dalje aktivno izlazi content i dlc-evi za online. Sad pre neki dan je izašao pack gde možeš da budeš pandur valjda i hapsiš druge igrače, tako nešto. Plus novi automobili uz taj pack. Ili tek treba da izađe uskoro. Updateujeu čak i radio stanice i ubacuju dodatne nove i dodavaju muziku na postojeće.

Taj online im je finansirao ceo razvoj šestice s pola gasa. Svaka im čast.

2 Likes

Finansirao i njihove praunucice :skull:
Dole, kapitalizmu!

Neka ih, imaju odlicnu igru i zasluzili su. Ono sto meni smeta sto nismo dobili singleplayer dlc, barem 1 su mogli napravit.

Nije se činilo opravdano nakon gta4 ekspanzija koje su se za njih prodale u malom broju

Balda o gej Toniju jeste bila vrlo dobra i, za to vreme, provokativna ekspanzija.

Ali svi znamo da se bezmozgasko online iskustvo bolje prodaje :man_shrugging:t2: Napravili su imperiju sa klincima koji zele da se online iz*rkaju na druge…

Mislim da je u to doba vilo zlatno doba piraterije i da se zato mozda slabije prodavala, sad bi sigurno bila prodana u milionima.
Ali ok, njihova odluka.

Više truda i manje para u odnosu na ono šta trenutno rade.

Jednostavna matematika.

1 Like