Gran Turismo 7 - PlayStation Showcase 2021 Trailer | PS5

1 Like

Ovo izgleda lepo u photo modu i replayu, sam gejmplej nekako posno i isprano.

Ocekivao sam vise od GT.

Meni izgleda odlično.

90% trailera je photo mod i replay mode, ne znam cemu toliki akcenat na tome, mada mozda i ljudi to koriste bas, ovo malo gameplaya mi vizuelno nije ostavilo neki utisak, mada kamera je bila iz kabine tako da se slabo moglo i videti.

1 Like

Uvek mi je bila neopisivo dosadna…

Naime ljudi dosta vremena provode u photo modu pa ga valjda zato dosta reklamiraju.

Stiče se utisak da su samo poboljšali postojeći GT Sport sa novim stazama, autima i raytraycingom za garažu / photo mode.

Da tako i meni lici na update GT sporta sa kampanjom.

Pa oni to rade oduvek. Kada je GT imao neki ozbiljan skok? Jedno te isto od kada znam za igru.

Pa u principu da, mada su za vreme ps1 i 2 manje vise bili uzor svima kako se prave voznje, GT2 i GT4 su mi verovatno najbolje voznje ikada. Nije bilo moguce saznati koliko vremena sam igrao ali se secam da sam vozio i one endurance trke po 10 i vise sati xD.

1 Like

Svaka čast, mene je to držalo 3 kruga maks i onda kreće nervoza. Od vožnji sam samo Colin-a mogao da igram do besvesti, čak me i FH nije ni izbliza kupila kao što je taj reli nekada.

2.0 je bila odlicna igra. Meni takodje jedna od drazih voznji. Secam se da sam kao dete 2 vozila vrteo u krug, Subaru Impreza i Mitsubishi Lancer. :rofl:

2 Likes

Pa svi smo. Ko je još vozio Reno i Clio. Dobro možda Lampard :roll_eyes: :rofl:

1 Like

Meni su i posle nastavci bili top, ne sećam se do kog dela sam igrao, ali bilo je još bar komada na koje sam potrošio brdo sati. Trke kao što su GT i FM su mi oduvek bilo težak smor.

Meni je GT bio odlican u vreme PS1, secam se Test Drive 6 sam igrao takodje, svaki put pogledao intro. :rofl: Dok mi je 2.0 bio jedini Colin posto je za koju godinu izao NFS Underground koji nas je tada sve oduvao.:smiley:

Da Test Drive sam i ja pikao ali i Ridge Racer :grin:

1 Like

Da, legendarni Type 4. :smiley:

Ja skoro svaki dan odvozam po par trka GT sport. Tako da cu sigurno cepati GT7 kad izadje.

Test Drive 2: The Duel… Jedna od igara zbog kojih sam kupio Amigu. Koji je to bio skok u kvalitetu grafike i (pogotovo) zvuka.

http://hol.abime.net/1350

1 Like