Gran Turismo 7 - Deep Forest Raceway Gameplay | PS5, PS4

Iskren da budem nisam bas previse impresioniran onim sto sam video dosad i ne vidim neki narocit pomak u odnosu na GT Sport , ono manje-vise izgleda identicno kao GT Sport a ono sto mi je posebno zapalo za oko je nedostatak novih staza i lokacija, ono sve iste staze kao u GT Sport-u samo mozda kao vratili koju stazu iz nekog starog GT naslova i to je to (sad verovatno ce kroz dodatne ekspanzije biti jos toga ali zasad tanko u tom smislu).

Ono da me sad ne shvati neko pogresno, ono deluje super (ali izgleda i GT Sport) , sve ok ali samo eto ja ne vidim neki narocit pomak u serijalu , nekako imam utisak da ovaj serijal (koji inace jako volim) vec duze vreme stagnira, kao da je recimo negde sa GT 4 dostigao svoj vrhunac i od tad manje-vise stagnira.

1 Like

Ipak je dosta bolji, ima mnogo više single player sadržaja i više liči na one starije GT igre…
Ko voli vožnje, a pogotovo GT, nema greške.

Negde mi F izgleda bolje a negde GT.
Zavisi kako sta. Ali mislim da generalno GT izgleda bolje. Samo dzabe sve to. Treba prosto probati obe i osetiti kako radi i mehaniku.
Prosli GT imam ali GT7 nemam pa ne znam.

1 Like

Bajate vesti, ovo je rešeno, ja igram GT7 i ponovo sve radi posle novog apdejta…
A bio je neki problem sa serverima to je istina.

Kakva je igra ? Jel replika GT1 ? :smiley:

Sranje :grin:

Pa nebi rekao da su ukinuli mikrotransakcije sa povišenim cijenama za auta tipa porše koji je na gt sport bio 3 dolara sad je na gt7 40dolara

1 Like

Moram da kupim baš taj porše inače ne mogu da igram, ko je lud neka plati…

1 Like

Pa nije stvar porše nego koliko su počeli da poskupljuju auta u igri a usput su otežali osvajanje poena tipa treba ti 7000 sati da bi ga kupio in game

1 Like
2 Likes

Da isto sam gledao taj video, kažu da su baš usrali sa tim mikrotransakcijama, 20 dolara za jedan auto, a ako hoćeš da ga grindaš na početku je još i moglo nekako, a sada su valjda i to zakrpili pa su igrači popizdeli …

1 Like

Mikrotransakcije u igrama su sranje, pogotovo ovo da plaćaš jedan auto 40$…
Igram samo kampanju u igri pa me ne dotiče ovo, grafika je odlična, gameplay odličan i ima mnogo više sadržaja u singleplayer modu tako da sam zadovoljan igrom.

1 Like
1 Like

Neće ljudi da daju 40$ za virtuelni auto :rofl:

3 Likes
1 Like

Igra li ko sa foruma, ja juce nabacio PS5 i igru. Tako reci najvise sam i uzeo sony zbog ove igre.

Igrao ja kada je izašla igra, sada jako retko odvozam koju trku…
Mislim da sam jedini sa foruma i igrao GT7 :grinning:

Meni se bas svidja, Moze bas lepo da se igra na dzojstiku, ja za sada prelaizm Mbook-ove.