GoW3 - Horde - Insane

[size=5]HORDE INSANE[/size]

Sprema se veliki quest za horde insane. Za pocetak se opipava puls protivnika i isprobavaju neka taktika. Ako ste za, [SIZE=4]jump in[/SIZE]. Moze i 2-3 tima pa ko ce pre da stigne magicnih 50 na najvecoj tezini. Malo takmicarskog duha ali pre svega druzenje i dobra zabava. I naravno… idemo na


[SIZE=1]Horde Insane Medal[/SIZE]

Ko je za?.. niko? >:

Hehe ja sam to bio predlagao ali jako brzo sam shvatio da od toga nema nista…ali sto da ne mozemo da pokusamo,samo bice krvavo :devil

Ja sam za… Radimo ja i Vlada da otkljucamo vampirizam… A i mozemo polako da igramo, po 10. talasa…

Zasto da ne probamo. Samo nam treba dobra taktika i timski rad. A nista lepse nego kad se postigne nesto pa makar to bilo i u igri. Na kraju krajeva i kao sto sam rekao u mom prvom postu, bitna je dobra zabava i druzenje. I sam znas Gospodine kako je zanimljivo u party chatu kad krene zezanje :-))) (mada ako cemo se iole ozbiljnije pozabaviti ovim, predlazem poseban party kad se bude ozbiljnije kretalo na medalju)

Evo od mene predlog mape:[SIZE=5]**
GRIDLOCK**[/SIZE]

Crvenim oznacena moguca mesta za HQ. Plave tackice su raspored igraca. Zute strelice - pravci napada ljutog nam neprijatelja (nacrtano kad se CoG brani u restoranu. Ako se brani u banci, samo flip horizontal). Zelene tackice sa crnim stroke - Dummy lutke (vrlo bitna stavka). Svetlo plave crtice - barijere koje su bitne. Narandzasta boja oznacava barijere koje bi eventualno trebalo podici da bi se lokusi usporili i da bi im trebalo sto vise vremena da dodju da dummy lutke.

racunajte na mene

O daaaaa… Zna da bude zanimljivo :smiley:

I ja sam za, mozemo veceras da krenemo pa da probamo bar do 20 wave-a da dodjemo :smiley:

I ja sam za, cak sta vise i juce sam vam bas i predlozio da probamo na hardcore ali sto se zamajavati sa tim kad moze odmah i na insane :).

Ja za tako nesto nemam zivaca, ali svaka cast na razradjenoj strategiji, sa sve mapom! :smiley:
Nek’ vam je sa srecom, trebace vam.

Strategija se jos razradjuje :slight_smile: Stigosmo danas do 20 wave-a i dalje nismo mogli. Ali… polako.

EDIT: Trebalo bi za jedno dva meseca da mi stigne Roxio Gaming Capture HD pa cemo se snimati. Bice zezancija. Samo se nadam da necu cekati na spravicu ko na kablove. Tri i po meseca.

[SIZE=5]SLIKA SVE GOVORI[/SIZE]

Sastav ekipe: pWnR, Milan89SD, Dzudzi77, Jenny i neki DarthGB

Svaka vam cast, momci!

Svaka vam čast. Siguran sam da je bilo dosta frustrirajuće?

Bilo je zeznuto ali je taktika odradila stvar plus smo odradjivali manje vishe sve sto smo se dogovarali i urodilo je plodom. Trudili smo se i da markiramo zeznute Locuse da svi znaju polozaj istog. Generalno problema smo imali samo sa boss vejvovima jer ih ne mozes brzo ubiti. Ipak, potrudili smo se da u prvih 20 vejvova (dok se neprijatalj jos moze brzo ubiti) odradimo sto vise bonusa i dobijemo sto vise onih kutija za nagradu koje smo cuvali upravo za boss vejvove. Bilo je tu dva one shoot-a, vulcan. Sve je to pomoglo. Milan je redovno odrzavao u pripravnosti command centar pa su artiljerija i hammer of down sejali smrt u redovima protivnika. Inace mapa je bila Azura. Odlicno mesto je balcon (kad se gleda mapa to je u dnu). Prilaz sa dve strane. Milan je cuvao desnu a ja levu dok su ostali bili na balkonu odakle su brzo mogu da pomognu i Milanu i meni a da ne moraju dva koraka da naprave. Sta vise… vise su oni imali problema tamo negde od 40 vejva jer su ih zezali snajperi. Jedan pogodak i bacate u down. Dummy je odradi svoj posao odlicno. Redovno smo ga popravljali jer bar na pocetku vejva privuce dosta Locusa pa ih je nekako lakse ocistiti a nalazi se bas na penal ovima sa balkona.

Svaka cast momci!

Bravo ljudi,ne bih ja imao zivaca za tako nesto,moram priznati da ste bas lepo napredovali u Gearsima jer se secam kada jos niste bili presli 50-ti wave uopste a ja sam vam rekao sto ne igramo na insane pa je onda bilo da vazi pa to je ne moguce a vidi sada :slight_smile:

Bilo je svakakvih momenata sinoc, ali je bitno da smo uspeli. Sada razmisljam sta sledece da odradimo… Mislim da treba Beast da da predjemo na Insane… :slight_smile: Tu bar ima samo 12 wave-a…

Auh, cestitam!

I od mene sve pohvale za zivce i strategiju,cestitam!!!

Brane, Aca, ja i još neko (ne mogu da se setim) smo prešli Beast mode, doduše samo na Hard težini, ali IZ PRVE!