Gotham City Impostors - Beta Announcement Trailer

https://youtu.be/tQPUCXxXA44

Eurogamer deli 30K poziva za Betu na XBL/PSN 30,000 Gotham City Impostors closed beta keys • News • Eurogamer.net

Ja skidam upravo, 1.74Gb

Probao sam igru i sada ću još malo da opalim koji metak :slight_smile:
Nisam pohvatao sve konce, ali očekujte mešavinu Team Fortress 2 i Brink igre. Kada bi art style / engine još malo povukao na TF2, mislim da bi bilo prijatnije izdanje jer je trenutno konfuzno prepoznati šareniš karaktera i u okruženju koje ništa manje ne zaostaje po prikazivanju boja.

Dakle imate, čini mi se 6 klasa, od snajpera preko scouta do defanzivnih i tromih badža a na vama je da nađete svoj tip. Svaka klasa ima određeni set oružja koje može da koristi a cilj, barem u ove dve(?) mape/moda jeste kontrola nad određenim punktovima i što ih više zauzmete, bliži ste pobedi. Takođe, svako ubistvo ili asistencija donosi bodove kojima vršite upgrade oružja i svoje klase.

Nadam se da će do finalnog izdanja ispeglati dosta toga, jer premisa nije uopšte loša, humora ima toliko da ne smeta ili bude usiljen a ostaje da vidimo da li će se poraditi na poliranju grafike i sređivanju netkoda, jer je matchmaking potrajao skoro 7-8 minuta.

Jel ima možda neko viška ključeva :)?

registruj se na sajtu pa ce ti dati, ja sam juce popodne dobio kljuc, bilo ih je.
Igra budi osecaj starih PC pucacina u multiju :slight_smile:

Nema više, rekao im je WB da ne dele i prestali, kao deliće od sutra, još juće pogledao :confused: