God Of War

Evo mali update, nece me biti ovde jedno dva tri dana, vidite na ekranu i zasto :rock:

javljam utiske kad predjem

Ja sam zavrsio prvi deo i pre par dana sam poceo drugi. Odlicno je. :tap:

to igras na PS2 ili si nabavio ono HD izdanje za ps3? BTW kazu ljudi da je trojka jako dobra ali da je i dalje kec nenadje*ivi

daleko od toga da je God Of War zacetnik ovog zanra ali me nimalo ne cudi sto sve ostale nove igre ovog tipa poredjuju upravo s njim…

Heh, i ja upravo igram prvi deo, ali na PS2. Ti igras ovu HD verziju? Koliko je zaista bolja? PS2 slika je na LCD-u zaista uzasna, iako postoji widescreen opcija.

ako pitas lark-a, nije nam jos otkrio tajnu, a ako pitas mene, to sto sam postavio je God Of War 3.

prvi deo sam presao valjda 2005. kad je igra izasla, a dvojku sam presao isto kad je izasla, mislim da to bese 2007. godina. pa meni je (iako sam pristrasan xbox 360 konzoli) ovo pored legacy of kain serijala, najbolji serijal ikada napravljen sto se tice igara. ko za mene pravljeno, lezi mi i prica i gameplay i sve.Sve je lepo upakovano, sa visokom produkcijom, cak sam toliko bio zaludjen za kecom da sam kupio original (posto je piratska verzija bila DVD5 verzija, i bili su iseceni filmovi tipa making of ali i neki filmovi koji produbljuju pricu i otkrivaju malo nastavak. a original je bio na double layeru), i presao sam igru na normal, pa na hard i na kraju sam krenuo i titan mod (very hard) ali tu sam stao pa da ne otkrivam posto vidim da igrate jos uvek. i kad sam skontao da ce trojka izaci za PS3 a ne ps2, malo sam se razocarao zato sto sam znao da necu imati ps3, ali zahvaljujuci mom dobrom drugu koji je inace clan i ovde (fkovac77), dobio sam trojku ( i konzolu i igru) na par dana da se malo izivljavam i zakljucim epsku pricu o duhu sparte :devil

za sve koji nisu probali God Of War serijal: zamislite da upravljate filmom 300 samo sto je Kratos veci badass nego Gerard Butler, 'nuff said…

Igram na ps3 HD verziju. Ona je preradjena u 720p i izgleda dosta bolje pogotovo na HD TV, to znam jer su in game cut scenes ostavljene u staroj rezuliciji i izgledaju uzasno. Za drugi deo da ne znam, opusteno ne bi provalio da je igra sa prosle generacije konzola. Padawan igraj to na klasicnom CRT-u, izgledace mnogo bolje.

GOW sam presao prvi i drugi deo na PS2 a posle sam zagubio cd negde i ubio sam se trazeci ga ali nista sada jos negde da nadjem da ga skinem :slight_smile: ako moze neko da pomogne sa linkov hvala :stuck_out_tongue:

Ne bih da kvarim igru , ali ja licno nisam ljubitelj te igre, zbog te magije … da nema magije vise bi mi se svidjala. Svako ima svoj ukus :smiley:

evo ja spremam poduzi review God OF War-a 3, stay tuned

Presao sam GoW za PSP skoro, i stvarno je igra ako ne najbolja, onda jedna od boljih Playstation eksluziva!

I ja sam isto presao onaj God of War Chains of Olympus za PSP, i mnogo dobra igra :smiley:

I ja sam isto presao onaj God of War Chains of Olympus za PSP, i mnogo dobra igra :smiley:

^Da :). Moracu da skinem i ovaj novi kad izadje (Ghost of Sparta).

E ja taj najverovatnije necu igrati :smiley:
Hocu da prodam PSP :smiley:
Jedino sto mi se svidja kod PSP-ija je to sto sam mogao da igram God of War i PES(kad nisam kod kuce) :smiley:

Ja sam presao GOW1 4 puta, a dvojku samo 2 puta, posto je bratova. On je dvojku presao citavih osam puta, a keca je danas presao.
Igrao je od 8 do 11, ispocetka do kraja. E da, ko se muci sa Challenge Of The Gods u kecu, moze da pogleda moj Walkthrough

Kad ce vise taj review? :zzz I samo bez spoilera molim. :x

haha malo sam kratak sa vremenom. ali vec sam napisao pola, jos samo nekako da opisem sa tehncike strane i da mu nadjem mane sto je najtezi deo posla. a sto se tice spoilera mogu odmah da ti kazem da na kraju se vidi kometa kako pada master chief :smiley: :smiley: :smiley:

E ja pre neki dan našao na limundu igru i do kraja meseca trebao bih da uzmem sony,uzeću ga samo zbog ove igre.

Ja sam presao God of War 3,odmah 2 dana po zvanicnom izlasku u Evropi.Bio sam prilcino zagrejan za igru.
God of War 1 mi je bio fewnomenalan.Gow 2 odlican ali nije mogao da nadmasi prvi utisak GOW-a 1.No sam serijal jako gotivnim pa sam jedva docekao 3i- deo.

GOW 3 je nadrkana verzija predhodnika.Doneo je fantasticnu grafiku,odlicne boss fajtove,borbenu mehaniku slicnu prethodnicima i manje pravih zagonetki koje su krasile ranije naslove.Koliko sam se samo puta napatio u god of war 1 sa kojekakvim mozgalicama…ccc. Ovde se vecina istih svodi na ,podigni ovo i stavi na ono i nesto ce da se otvori.Ok su,ali ne kao pre.
Licno sam kraj igre mi se nije svideo iako su furali na to da sve izgleda spektakularno i da samo bljesti,prsti,da vristimo wow i tako to ,i na kraju cini mi se da treci nastavak nije bolja igra od prethodnika.Grafika je vrhunska,jedna od najboljih(necu pricati opet o teksturama i slicnim glupostima jer mi ne idu uz konzolno igranje a imalo bi se sta reci)i sama produkcija i prezentacija je na jednom dosta visokom nivou.No sve to na stranu uboli su i ovaj put ono sto je najvaznije a to je sama tezina igre.Bez obzira koju tezinu izabrali igra ce vam pruziti izazov ! Dakle nema lakih pobeda,mora da se pomuci iako se svaka borba svodi na krljaj/bezi,krljaj/bezi.I to je najveci kvalitet serijala.E sad neke stvari mi se vec nisu dopale,a najvise to sto su od Kratos-a namcora sa idejom,napravili monstruma bez trunke skrupule i casti koji kao zedan neke silne osvete cereci sve sto je pred njim ,ali bukvalno sve sto je pred njim.Nekako ne mogu da se poistovetim sa takvim likom,jer sto je previse ,previse je a ovde su otisli vec u bezdan.Zaista su preterali sa nasiljem u zeljji da sve bude vrh,epic i tako to,i samim tim napravili jednog kul tipa poput Kratosa,bolesnom dilejom.Voleo bi da me neko ubedi da gresim,ali cinjenica je cinjenica.
Sama borbena mehanika je solidna i prilicno user friendly.

Na mene licno,kao nekog ko je voleo prethodnike igra je ispunila ocekivanja,ali me nije bacila u trans,pre svega zbog samog gubitka simbioze sa glavnim akterom i sto je uglavnom ovo GOW 2 sa redovnim upgradeom,koji se u ovom slucaju ponajvise odnosi na graficki dojam.Nekako sam koncept vise ne izgleda tako sveze i ubojiti ,sto zbog same gameplay mehanike sto zbog okruzenja gde se odigrava.

Ali sve u svemu ovo je jedna dosta dobra igra i preporucio bih je,i jedna od onih PS3 igara koje poseduju svoj kvalitet (nekom ce odgovarati nekom ne,ali kvalitetno je zaokruzen proizvod i to se ceni) i koja je uglavnom opravdala hype koji se stvorio(kod mene ne bas,ali zadovljolia ja) za razliku od velikog broja igara sa iste platforme koje dobijaju nepotreban hype i time igru predstavljaju boljom nego sto zapravo jeste i na kraju kada se susretnemo sa istom,nakezimo se i kazem,cek o tome se trubi toliko.E GOW vam verovatno nece stvoriti takvu sliku u glavi i zato je dobar.

Ubedljivo najjaca igrica,bar za Sony.Keca i dvojku sam obrnuo par puta,i gledao burazera kako obrce par puta:) Toliko sam bio zaludjen za njom da sam raskinuo tadasnju vezu posle nedelju dana (ne)vidjanja sa ribom :dada: