God of War dolazi na PC - 14. januar 2022.

Sad će ovi iz Santa Monice da dobijaju pretnje smrću, onako sa ljubavlju svojih vernih fanova pošto oni za sve prete smrću. :joy::joy:

SonyMicrosoftSteam Deck :grin:

Sto mislis da ovo nije za siroke mase? :grin:

Mnogo ljudi je zelelo naslednika PS Vite, a sada dobijaju prakticno Vitu 2 deluxe

1 Like

Pa bilo bi dosta cudno, ovo nije cudno jer je proslo 3.5 godine pa portuju jer vise nemaju prihoda od PS4/5 prodaje za GoW, ali day one bi poremetio totalno biznis model zbog kojeg izmedju ostalog prodaju duplo vise konzola nego Microsoft.

Nije sprdnja, nego ozbiljan publicitet na racun retartiranog posta gde je pazjivo postavio PS5 na povrsinu wc solje a nije ga cak ni pokvasio.

Ja je nebi igrao ni da je u gamepass day one jer nisam ljubitelj tog žanra igara.Treba omogućiti svima igre a ne vezati ih za platformu.

Pa kao onda Jim Ryan misli da proda više igara ako nema dovoljno PS5 da podmiri te apetite?

Da je tako MS bi odavno sve svoje igre izbacivao za Playstation. Jedini razlog zasto su dozvolili ovo sa Windowsom, je taj sto je Windows zapravo takodje njihova gaming platforma.

Tako sto ce da prave sopstvenu elektroniku, npr.

To će da proradi za dve tri godine, a prve efekte toga nekoliko meseci posle. Čovek oće novce sad :slight_smile:.

Sto bi reko Dragan Torbica Boskicu, “skini sine te okove sa sebe” :rofl:

4 Likes

Pa veliki dio igara iz Xbox first party studija dolazi na ps i switch pored PC

Ali govori ipak o dugorocnoj strategiji da zele vise PS5 da prodaju i to je platforma na kojoj ce se vrteti buduce ekskluzive (day 1).

Prvenstveno zbog cene i dimenzija. Konzola je ogromna, veca od Switcha a on vec zulja granice udobnog igranja. Imao sam brdo handheld konzola i nikada nisu prolazile ove ogromne dimenzije. Game Gear, Lynx…700 grama je teska, poredjenja radi Switch je manje od 400. Plus na to dodas poprilicnu cenu za rucni Steam uredjaj. Osnovni model sa 64gb sto je premalo jer nemas mogucnost koriscenja fizickih izdanja i sve mora da se downloaduje je 400 dolara. Ako hoces vise prostora cene su 529 (256gb) i 649 (512gb)….ko nema kuci nikakvu konzolu nece uzeti ovo kada moze za iste pare da ima xbox ili ps. Dok neko ko ima PC, pitanje je da li ga radi rucna konzola od 500-600 dolara da bi igre koje vec ima igrao u pokretu uz mnogo odricanja tj u gorem izdanju. Zato i ne verujem da ce biti priblizno Switchu.

1 Like

To sve stoji.

Pazi nije ostecen niko, to isto kao kad kupis igru na 60$ i posle mesec dana padne na 30…desilo se svakom tako nesto i ne mozes to da gledas tako. Taj ko je kupio konzolu samo zbog GOW da igra i nista drugo je copina na kub. Ja sam kupio GOW recimo za PS4 pa ga nisam ni odigrao a u medjuvremenu sam prodao soni. Ili recimo sto sam kupio na tri akaunta MetalGear V a nisam ga ni pipnuo. Ko me terao, apolutno niko i krivim samog sebe ali zato uzivam u Witcher-u po treci put koga sam takodje tri puta kupovao…

3 Likes

Isto, evo sad uzeo Assassin’s creed odyssey ultimate i Wicher-a i Metal gear V po 3 put doduše sad me koštalo sića zahvaljujući Argentini :rofl:

2 Likes

Mislim da se nismo razumeli pricam o natpisu na omotu igre koji daje do znanja da igru mozete igrati samo na Sony platformi. Ne radi se tu o jednoj igri i nema nikakve veze sa cenom igara.

Pa nije niko doveden u zabludu. Ne stoji na omotu “samo na Sony platformi - zauvek”. Natpis je vazio u tom trenutku, i bio relevantan za kupce tada. A sta ce biti za 5, 10, 100, 500 ili milion godina, nije toliko ni vazno.

3 Likes
1 Like

Whats Up Reaction GIF

1 Like