God of War: Ascension - Teaser Trailer

Novi God of War, i nije nastavak i nije o Katosovom bratu, nego je prequel. Ja sam, naravno, uzbudjen kao siparica koja stoji pred Sergejom Cetkovicem. Daaaaaaaaaaaj

https://youtu.be/9zosM9pUnWk

meni se ne svidja sto nije zvanican nastavak br 4. Plasim se da ce biti nesto kao Ass creed revelations.

Tendencija je da se ponudi nesto novo. God of war 3 je zavrsio kako je zavrsio, misilm da je ovo nacin da se osvjezi gameplay (nema godly power, Blades se vide u traileru, ali je pitanje kad ce da ih dobije). U svakom slucaju, ja cu ovo da igram, kao i ti :wink:

Meni više ima smisla radnja prije nego poslije. Ovako mogu ubaciti nešto novo, možda neke masovne bitke, odbrane i opsade spartanaca ili tako nešto. Uglavnom što reče padawan, samo da se ne pretvori u asasina.

Tome se i ja nadam,bilo kako bilo doslo vreme da se kupi ps3.

Ako ti se ps3 kupuje samo zbog ove igre bolje je predji u igraonici tako sam ja treci deo dosao u 2 ujutru i zavrsio u 12 posle podne…a vidim da cu tako preci i ovaj deo xD

Hahahha :D,ma ne samo zbog ove igre,nego mi je ovo kap koja je prelila casu.Vec duze vreme nisanim da kupim trojku zbog njenih ekskluziva,mada nemam kesa za novu…
Inace sto se tice igre nadam se da ce promeniti gameplay malo,jel je vec postao repetativan,takodje i linearan,tako da se nadam da se sve ovo biti nesto novo.

BTW. i ako ne kupis PS3 micem ti ovaj avatar na Kratosa, ko je to video, nick i avatar se odnosi na GOW a nemas PS3.

(Šala ;))

Hahahaa,ali zato sam presao na ps2 oba dela i na psp-u oba :D.