God of War: Ascension Reviews

Da li jos neko ima problema sa Duplex verzijom?? Ne mislim na boot, nego na zvuk i problem sa ucitavanjem sejva?

Koji Fix si stavio i koji CFW imas? 3.40 fix ne radi sa 4.20+ sejvovima

Nikakav fix nisam stavio, Multiman mi je automatiski fixovao eboot… CFW mi je Rebug 4.30

Igra je ziva katastrofa grafika mi se cak usudio bih se reci losija nego u trojci a o prici da ne govorim.mp je imao dobrih ideja ali jako su slabo realizirane sve u svemu ovo je ocito igra radena na brzinu i to se vidi,neki kazu da je Gears Judgement isto pravljen na brzinu no on je necu pretjerivar duplo bolja kvalitetnija i zabavnija igra nego ovaj god of war.Ja sam kao i iKaran prva dva dijela igrao kao nenormalan,ali u treci sam se lagano vec poceo zasicivat,a ovaj zadnji je po meni tuga cemer i jad.Zbilja steta jer sam obozavao ovu igru,no ona vise nije ono sto je bila

Ovo je najbolji deo u serijalu i najlepsa igra na konzolama ove generacije :slight_smile:

To su dva sasvim razlicita zanra…

Mozda jeste najlepsa igra na ovoj generaciji konzola, ali nije najbolji deo u serijalu definitivno. Po meni je to drugi deo, jer je bio perfektan. Ovaj mi ide nekako u paketu sa trojkom u sredinu.

A Werta, nakon što sam pročitao šta si napisao 95% sam siguran da nisi ni odigrao igru, već da se praviš pametan.
Prvo, MP su SVI ali SVI znali da neće da vredi i da je ubačen samo da bi ga imalo.
Drugo, grafika je ista kao u trojci, možda malo bolja.
Treće, naravno da priča nije na nivou ovih ostalih, jer ovde nije manijak koji ide i ubija sve bogove jer je poludeo i željan osvete, ovo je prequel, Ascencion znači uspon, tj. jkako je došlo do toga šta se dešava u ostalim igrama. A kada bolje razmislim, God of War nije ni imao neku spektakularnu priču, jer si imao spisak koga sve treba da pobiješ.
Četvrto, kako ne shvataš da je ovo napravljeno da bi se iscedilo još malo para, jer će sigurno izbaciti God of War IV za PS4
Peto, upoređuješ Gears of War Judgment sa God of War, iako igre nemaju dodirne tačke, nemaju ni JEDNU, nisu za iste konzole, nisu isti žanrovi, priča nije uopšte slična, tako da si dokazao da samo troluješ

Ubuduce navedi razloge zbog kojih ti je odredjena igra najbolja ili najlosija, ovako samo trolujes.

Probao sam demo i moram da potvrdim da igra zaista jeste najlepsa na ovoj generaciji konzola u to nema sumnje.

jer si imao spisak koga sve treba da pobiješ.
tzv. To Do List :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Meni se svidja, radi mi duplex kako treba i to sa eksternog, igrao sam par sati jutros …

Rekao bih da je za nijansu bolja grafika od GOW3 (a njega sam skoro još jednom okrenuo) i da se kamera i oni delovi koji mešaju akciju i movie sekvence bolje odrađeni … ponekad me kamera previše odaljei za moj ukus, ali verovatnu nešto hteli da postignu time … valjda ću saznati šta :slight_smile: :slight_smile:

A priča … zar je potrebna GOW serijalu ?

Bio sam ironican kada sam odgovorio Werti,ruku na srce dvjka ostaje nenad****v deo(isto mislim i za gears serijal)
Grafika kazes da je malo bolja od trojke,da jeste samo sto je animacija lica i senke ovde puno bolje postavljeno plus je igra sarenija i 60fps-a mada je i trojka imala 60 ne konstantno ali je imala minimalne dropove,prica je malo losija,sve ostalo je bolje u odnosu na 3 deo,dvojka je i dalje van konkurencije :slight_smile:
Iskreno i dalje tvrdim da je uncarted 3 graficki najbolja igra na konzolama sa asentionsom :slight_smile: