Glasanje za igru godine - Hack 'n' Slash



Glasao za Castlevania 2.

Nema novi Diablo?

Diablo III je izašao predprošle godine i igra je RPG :slight_smile:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Vrv ce biti u rubrici RPG, bas kao sto je WoW: Warlords of Draenor u rubrici za MMO, iako je originalni WoW star preko 10 godina. :slight_smile:

Rečeno je da neće biti igara koje su već izašle. Tu spadaju i Diablo 3, MCC, TLOU, GTA 5, itd.

Hmmm, ali ubacen je ovogodisnji WoW.

Reaper of Souls je izasao ove godine, a ako za Diablo ne moze da se kaze da je hack and slash onda stvarno… :smiley:

Edit> sad procitah sta je demon napisao.

Za to se obrati @aLx ili nekom ko je igrao WOW, jer o tome namerno nemam pojma. :slight_smile:

Iznenađen sam da je još neko glasao za Bayonetta 2 :smiley:

Imas pravo, eskpanzija je, pa zasluzuje da bude na listi. Ipak donosi dosta novog sadrzaja.

WoW je sa svakom ekspanzijom (99%) druga igra, zato je ubacen. Samo da sredim ove preostale zanrove pa cu da sredim Diabla.

a gde ste ubacili Shadow of mordor? po meni je to klasicni HNS. Mislim ako ste mordor stavili u neku avanturu a castlevaniu u HNS, you need a new job, or hobby or whatever :smiley:

Ja sam. Iako nemam Wii U imao sam priliku da probam i zanimljiva je igra. Po mom misljenju velika mana joj je sto ima previse praznog trcanja od tacke A do tacke B bez ijednog neprijatelja na putu.

po meni najveca mana bayonette 2 je sto je samo na Wii U :smiley:

Tacno, a ako se dobro secam ljudi koji su pravili igru su najmanje zasluzni za to…

Glasao sam i ja, iz postovanja prema prvom delu. :smiley:

Bio sam ubedjen da je medju RPG-ovima. Nista, jos jedna igra za ubaciti :smiley:

Castlevania: Lords of Shadow 2 jer je samo takva.

haaa Ninja Gaiden ama niti jedna glas :), funny

Nema svako priliku da odigra bayonetta 2, da sam igrao mozda bi promenio misljenje :slight_smile: