Ginx TV

SBB – Srpske kablovske mreže počinju sa emitovanjem kanala Ginx TV, koji je vodeći svetski gejming kanal. Ginx TV-a se emituje u Velikoj Britaniji, Španiji, Izraelu, Bliskom istoku, a od skora je dostupan i gledaocima u Indoneziji i Turskoj.

Kanal Ginx TV će se emitovati na kablovskoj mreži SBB u Srbiji, Telemach u Sloveniji i BiH, kao i na SBB satelitskoj platformi Total TV-a. Kanal će biti titlovan na srpskom, hrvatskom i slovenačkom jeziku.
„Ovo je značajan korak u našoj globalnoj ekspanziji, a korisnici SBB će biti prvi u svetu kojima će biti dostupan naš novi Ginx kanal, zbog čega nas saradnja sa kompanijom SBB i Telemach još više raduje.“ izjavio je Majk Baker.

Sigurni smo da će ljubitelji video igra, biti oduševljeni onim što donosi Ginx TV.
Ginx TV | Ready to play

Jedva cekam! :rock::rock:

Da li mozda znas u koji paket TotalTV-a ce biti ukljucen ?

Nemam pojma stvarno… Nigde ne pise na kom ce paketu biti… Saznaces za koji dan :bla:

Woohoo jedva cekam xD,jos samo 13 dana xD

Dal’ je moguce? :slight_smile: Nadam se da su i kvalitetni,posto ne verujem da imaju neku konkurenciju?

Kakvi god da su, sljakace 24/7, tako da se ne bunim kakvi god da su :slight_smile: Milina! Ovo nam je trebalo jos od Game Over-a… Juce sam naleteo slucajno na neki gaming emisiju na RTB1… Radili su review Witcher-a… Zna li neko ko je ta emisija?

Ja ne znam,znam da je neko vreme bilo na PinkKidsu i Kanalu D neke emisije vikendom u 9(D) u 10(PK),pa sam to pratio,ali nisu tada bile igre kao sada,a na Ginxu kazu da po ceo dan idu razne emisije,preview i reviewi, walkthrough(za luzere xD),tako da jedva cekam,do tada cu da nabavim Xbox,a verovatno cu jednu emisiju redovno da snimam,kao i jos mnogo toga,pa mogu da uploadujem na neki host da skidate,posto imam TV karticu,pa da budem od neke koristi xD,a znam da neki nece imati ovaj kanal,pa da im bar ucinim uslugu,naravno ako zelite da snimam,obratite mi se na pp,ili ovde napisite da zelite,i ja cu redovno da snimam i uploadujem xD

u @ Darksider bilo bi extra da uploadujes,da mozemo svi da gledamo :smiley:

Gledao sam ovaj kanal kada sam bio u Spaniji…veoma obiman, i bas sam se obradovao kada sam video da dolazi u Srbiju, ja cu isto snimati neku emisiju…

Ja sam na raznim forumima(necu da pisem,jer je to onda reklamiranje),uploadovao razne programe,najvise neke crtace sa Ultre,sada sam to batalio,i sada uzimam ovo da snimam xD,ko j*** crtace,ovo je zakon xD
Nista ne brinite E3 sajam,prograsenje za igru godine,svi ostali sajmovi,i sve ostalo,rewiew,prewiew,emisije razne i ostale bice uploadovano i bice ovde negde uploadovani linkovi,samo da vidim sa adminima jel sme ovde da se stavljaju MU linkovi xD,posto vidim da se nista ne postavlja,kao na drugim forumima,a ne zelim da me banuju xD

Meni je 19 rodjendan,bas su pogodili da stave dan pre mog rodjendana xD :emoticon-0111-blush

Super!! Sada znamo da ce biti ok :slight_smile:

Naravno da je sve OK,na kraju to nam je jedini Gamer kanal(nazalost),samo se nadamo da ce imati E3 iz juna,i da ce biti ceo Show,jer je ipak to glavna atrakcija,prikazuju se DMC5 i mnoge dobre igre xD

Ne vidim problem oko postavljanja linkova dokle god nisu piraterija.A da li je to piraterija,ne znam :slight_smile:

Nije piraterija,jer ja sam svoje kartice snimam i uploadujem,ali se to smatra piraterijom,zato sto je kao nezakonito stavljati na internet ono sto nema u prodaji,odnosno sto je samo na TV-u,mozda napravim svoj sajt,pa samo ostavim ovde,pa tamo idite i skidajte xD,naravno pitacu prvo Akirisa xD

Za 11 dana krece program,mislim da ide na free SBB paket,odnosno nije kao ono za Sportklub i za Arena Sport,bar se nadam,jer da doplacujem za 1 kanal necu xD

Bice dodat u standard paket… 24/7 woo hoooo! :slight_smile:

Dakle Free,odlicno,jedva cekam,pitacu Akirisa da napravim temu gde cu da postavljam moje uploadovane snimke,e da jos nesto,da li zelite da skidate pa da palite na kompu preko nekog programa,ili da ide na Youtube(iskreno iskusan sam u ovome,i mogu reci da se prevod i zvuk losije cuju na YT,pa preporucujem da palite preko KM Playera i da downloadujete) xD

Jos nema nista… Zabusavaju kao po obicaju :mmm

Evo sada sam proverio,nista,a trebao je kao danas da krene,videcemo do veceras do 20h,ako ne onda ce valjda sutra.