GeForce GTX TITAN Z svega 3000$

Nvidia’s newest graphics card is not for everyone. In fact, it will cost $3000. But, CEO Jen-Hsun Huang would argue that it’s a terrific deal, given that it’s about 50 cents per processor.

The GeForce GTX Titan Z includes two Kepler GPUs, totaling 5,760 processing cores, and 12GB of dedicated frame buffer memory. According to Nvidia, it’s “engineered for next-generation 5K and multi-monitor gaming.” It may be a bit of overkill for everyday use.

“If you’re in desperate need of a supercomputer that you need to fit under your desk, we have just the card for you,” Jen-Hsun said during the announcement.

i miran si za next-next gen :smiley:

Miran si i sa 400$ :slight_smile:

i jos ti preteknu 2600 za igre :smiley:

Ali sta sve ima u sebi:
TITAN Z is engineered for next-generation 5K
5,760 processing cores, or 2,880 cores per GPU.
8 TeraFLOPS
Ako je ovo buducnost PC-a, onda ce nam next gen konzole trebati bas brzo :smiley:

Drzim se ja konzola… ***** im 3000$ graficku karticu, kad ce opet industriju voditi konzole, a PC Gaming ce u rijetkim slucajevima ukljucivati dobro razradene portove :slight_smile: (konf NG-a je sl. PC-u bla bla bla, sve znam) … Prije cu sebi uzeti dzipac nego ‘overkill’ od 3000$.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Hvala Bogu pa buducnost gaminga ne diktira nVidia, da se njih pita trebali bi svi raditi samo za novu graficku, a igre bi kostale cirka 260$ da pokriju troskove. Hvala, ali neka hvala nVidia. Ovo ko kupi, a da mu ne treba za posao je -umetnuti po zelji-.

ovo za one Bitminere je GOLD na kvadrat heheheh, jbg mozda se njima isplati i nekome ko radi zescu video obradu, za gaming je ipak malo mnogo

Najjace mi je kada su za Titan govorili kako je duplo jaci od ps4, a kostao kao tri ps4 konzole. Koliko sam puta u zivotu zbog ove kampanje nVidie obrnuo ocima, lele…

ja ih i dalje vise gotivim nego ATI, da se ne lazemo svi rade za pare, placeni su da **** za pare da tako kazem

Ma svejedno mi je, nisam ja protiv nVidie, nego protiv ove njihove smijesne kampanje. Poprilicno sam svijez u PC gamingu, pa sam ostao imun na taj rat ATI vs nVidia, apsolutno svejedno mi je sta mi je u kompu, dok god radi posao.

Ja sam na nvidii bio evo vec 8-9 godina… Podrska i stabilnost sa driver-ima je duplo bolja nego Ati-jeva… Uzoh sad Laptop sa Ati grafikom, ma boze dragi sranja sa driver-ima i ostalim glupostima… Zato sam sad sa Gaming-om samo na konzolama, ova skupa da izvinete preser*vanja su mi preko glave…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

ja sam imao sve tj od obe kompanije, vise puta nvidia i mnogo duze je ostajala u kompu nego ati, nemam nista protiv niti jedne niti druge firme, moje neko licno misljenje

nvidia je kupila 3dfx, a njihov slogan je bio THE WAY IT’S MEANT TO BE PLAYED heheh pa sada i onin teraju taj slogan, a da se ne lazemo nvidia je bila 0 dok ih nije uzela, razvaljivali su sa Voodoo karticama

Ironija je zanimljiva, a ona glasi da je NVIDIA Shield postao najjaca konzola na trzistu :smiley:

Ma ovo je super, ne moze biti bolje. Konzole su nista, PC je tata, konzole bivaju hakovane uskoro… Prica sa sretnim krajem :smiley: !

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

vidji ga mali ima neki inside info za koji mi ne znamo hehehehe, salim se, ali daj boze da je tako

Za razliku od bednog pc-a koji je hakovan pre 30 i vise godina :stuck_out_tongue:

and still going strong :smiley: ne pustaju ga hehehehhehehe dobra ti fora za hakovanje PC-a :smiley:

Hahahaha… Konzola je 199$ graficka u PC-u preko koga se strimuje kosta 3 000$. Koja konzola ima jaci GPU? X1 je statisticka greska sa svojim GPU-om, a PS4 je smesan :smiley:

u sustini ne mozes bas tako da poredis

sama arhitektura PC-a je otvorena skroz nema tu sta da se hardverski hakuje, sve igre i programi i sve zivo je uvek softverski hack, tu moze uvek ali uvek da se provali bilo sta, dok je kod konzola malo vise hardverski limit nego stoje softverski, zbog jedinstvenih kljuceva CPU-a i GPU-a i ostalih kojekakvih zastita, pa zastita opticnog uredjaja itd itd itd

a da je ovo na PC jace, jace je brate mili :slight_smile: