Gears of War Judgement Xbox Live

Pretpostavljam da si u pravu. Igrao sam nesto malo coop sa Robotnjikom onomad, drugi deo, i bilo je zabavno kada sam mu srucio automobil na glavu. /facepalm.

Ali ja sam ipak da se razgranice kampanja i mp. Ako samo ubace horde mod u kampanju to mi deluje nekako kao lazy scripting. Za sada mi deluje kao da je Judgement radila “klupa” a ne A tim. Ili se oseti da nedostaje Blezinski.

Verovatno je kombinacija obe stavke. Neću da sudim dok ne odigram, ali nisam tako oduševljen kao što sam bio za 3, ali sam voljan da probam

Kako mi se cini igra ima i COOP opciju da se igra preko System Link-a sto znaci da bi preko LiNK-a mogli i COOP i MP da igraju ljudi sa RGH-om.

Barem tako stoji informacija na sajtu sta sve igra od modova ima.

dabome dabome :slight_smile: jedva cekam, samo da ovaj torrent nije toliko spor, urotio se MS protiv nas i skida sa 1000 racunara leechuje a ne seeduje… pokvarenjaci :smiley:

Pa odakle ga skidas xD Ja sam sa IPT-a skidao za 4 sata skinuto malo moj net malo komsin :smiley:

igra izgleda BRUTALNO DOBRO bar ovako preko slika.Upravo "drmam"C3 i grafika je fantasticna,a cini mi se kako joj ova igra stoji uz rame

Kampanju su radili PCF a mp EPIC i mehanika j totalno razlicita u ova dva dela…

Sa graficke strane su u ovom delu veoma lepo napredovali tj igra mnogo lepse izgleda nego trojka.E sad nisam stigao ni jedan metak da opalim da vidim sa te strane kakva je.

Ako uspem da nastelim ovaj LiNK mogli bi COOP story ako uspe.

kakav je survival?

Survival ti je kombinacija novog Overuna i stare Horde,mada dok se ne proba ne mogu da sudim…

Ako je tako kao sto kazes nemogu da sacekam taj 3 mjesec.Pa kazem vidim kak je igra svjetla i sjene na zavidnoj razini,a tako i texture sam se nadam da nema mnogo jaggies-a

Jel imaju klasicni horde i beast modovi ili samo overrun??

Koliko sam video, imas Overrun, FFA, Domination, Team Domination i Survival. Sto se same igre tice, moram priznati da sam malo razocaran, nekako je napravljeno kao da igram jedan veliki survival mode sa checkpoint-ima izmedju.

Horde i Best su zamenjeni i nema ih u igri sto je po meni dobro…

Moja reakcija na tvoj komentar je bila poput ove iz Jovanovog potpisa. Zaista si me ostavio bez teksta… Nisam neki fan horde, ali je vrhunski co-op mod.

Zato postoji trojka pa ko zeli horde ili beast moze da igra…po meni je bolje sto je horde ubacen u kampanju…

Očigledno nisi proveo sate i sate i sate sa ekipom u hordi i beastu pa zato tako pričaš :wink:

Ja igram zupcanike od prvog dana kada su se pojavili tako da tvoj komentar ne stoji,nije ovo COD pa da je svaka igra ista…

Očigledno me nisi razumeo, mislio sam da li si igrao horde sa ekipom ljudi koje znaš preko live-a, a ne sa nekim random likovima sa neta.

Naravno da,koa sto u BF3 imam zatvorenu ekipu tako i za gerse,nije isto igrati sam ili u drustvu…meni je horde bio zanimljiv u pocetku,vremenom postaje dosadno i monotono,cak i na insane tezini…