Gde se u Beogradu moze uraditi Dual Nand cip

Imam RGH konzolu , 250gb hard , ali bih zeleo da igram i na Live-u prvenstveno Fifu ( FUT ) . Citao sam na netu za opciju da se ugradi Dual Nand cip sa kojim se gasi RGH cip . Nisam uspeo da nadjem na netu da li to neko radi u Beogradu ili u opste u Srbiji i koja mu je cena , i da li mogu i flesovati konzolu da nemoram da kupujem originale nego narezane diskove ?

Pogledaj po oglasima pa vidi ko ima dual nand. Ugradjivano je pre godinu dana sada vise se ugradjuje samo RGH ili flesh, retki su dual nand chipovi a cena je izmedju 75-100€. To pitanje oko narezanih igara je odgovoreno mnogo puta, da moze.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

E tu je problem trazim po oglasima ali niko nema :frowning: , jedino da zovem svaki servis koji nadjem pa da pitam :slight_smile:

Pa jednostavno kupi flesovanu phat konzolu sa oglasa nisu skupe za 120 evra vec mozes naci tako da ti to bolja opcija

Ma nije mi problem cena , nego prostora i kablova , a i nebih da gomilam konzole …

Pa cuj sto ne bi gomilao konzole , konzola nikada dosta sto bi davao 100 za cip kad mozes uzeti phat za koju ti je potreban samo naponski kabel . Tako da kablove neces gomilati .

Ovde u spaniji kosta oko 50eu i to nije fiksna cena (znaci nand+rgh). Ne mogu samo da nadjem gde mogu da kupim taj chip.Nasao sam taj neki programator ne znam da li je to to…nand matrix. ili nesto drugo
Evo slike ako neko moze da pomogne.Ovo levo http://i.imgur.com/GptJFbh.png
Hteo bi da uzmem chip da mi ga neko ugradi u BG jer su mi tamo dve slim konzole koje hocu da poklonim.
pozdrav

Dal bi neko znao ovde da mi to odradi na dve konzole 360 slim… znam da jedna ima triniti,a druga coronu plocu.
Hteo bi da na jednoj bude LT3.0 a na drugoj RGH… sve to x2(dve konzole).
Pozdrav i hvala…

Naravno da bi znao, vec sam ugradjovao dual nand. Za vise informacija i kontakt preko PM.

Tema zakljucana…